Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Rüzgarın Kalbi 6. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Kutay Delirmiş 1 Ekim

Fox Tv ekranlarında yayın hayatını sürdüren Rüzgarın Kalbi dizisinin 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü bu akşam biter bitmez hemen ardından fragmanı yayınlandı. Aşk dizisinde her hafta yeni olaylar merakta bırakıyor. Oynanan aşk oyununda hiç beklenmedik anda gelişen olaylar Rüzgar ile Zeynep’i nasıl etkileyecek?  Rüzgarın Kalbi 24 Eylül Cumartesi günü saat 20:00’da Fox Tv ekranlarında 5. bölümü ile sizlerle […]

Rüzgarın Kalbi 6. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Kutay Delirmiş 1 Ekim
24 Eylül 2016 - 23:30 'de eklendi.

Fox Tv ekranlarında yayın hayatını sürdüren Rüzgarın Kalbi dizisinin 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü bu akşam biter bitmez hemen ardından fragmanı yayınlandı. Aşk dizisinde her hafta yeni olaylar merakta bırakıyor. Oynanan aşk oyununda hiç beklenmedik anda gelişen olaylar Rüzgar ile Zeynep’i nasıl etkileyecek?  Rüzgarın Kalbi 24 Eylül Cumartesi günü saat 20:00’da Fox Tv ekranlarında 5. bölümü ile sizlerle olmaya devam edecektir.

Zeynep, Rüzgar’ın teklifine verdiği yanıtla herkesi şaşkına uğratmıştır. İkilinin Kutay için oynadığı oyun Muammer Dede’nin canını sıkmaya başlamıştır. Mualla oğlu Kutay için endişe duymaktaydı. Bu kez Zeynep ile konuşan Mualla oğluna yardım etmek için her yola başvurmuştur. Her zamanki Zeynep konuşmaya kayıtsız kalmamıştır. Öte yandan Foça’ya iyice yerleşen Kemal, Ayla’dan yardım ister. Erdem’in ise durumların düzelmesi için yeni planları vardır.

Rüzgar ile Zeynep’in Kutay oyunu Tekin ile Hande’yi de yaralamıştır. Bunalıma giren Zeynep hayatının kontrolünü kaybetmiştir. Fakat Rüzgar yine kurtarıcısı olacaktır. Umulmadık Kutay’a oynanan aşk oyunu Zeynep ile Rüzgar’ın başına bela olur.

Rüzgarın Kalbi 6. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER