Dizi Haberleri > Rüzgarın Kalbi Dizi Müziği Jenerik Müzikleri

Rüzgarın Kalbi Dizi Müziği Jenerik Müzikleri

Rüzgarın Kalbi Dizi Müziği Jenerik Müzikleri

Yapımcılığını Filmevi Yapım Şirketinin üstlendiği, Filiz Gülmez Pakman’ın yönetmen koltuğunda oturduğu 2016-2017 yeni sezon dizisi Rüzgarın Kalbi jenerik müzikleri ve dizi müziğini sayfamızdan bulabilirsiniz. Aşk hikayesinin anlatılacağı dizide romantik şarkılar ile aşk şarkıları genellikle tercih edilecektir. Tanıtım fragmanı ile yeni sezonda olacağını belirten yeni dizi Rüzgarın […]

06 Ağustos 2016 - 14:25

Yapımcılığını Filmevi Yapım Şirketinin üstlendiği, Filiz Gülmez Pakman’ın yönetmen koltuğunda oturduğu 2016-2017 yeni sezon dizisi Rüzgarın Kalbi jenerik müzikleri ve dizi müziğini sayfamızdan bulabilirsiniz.

Aşk hikayesinin anlatılacağı dizide romantik şarkılar ile aşk şarkıları genellikle tercih edilecektir.

Tanıtım fragmanı ile yeni sezonda olacağını belirten yeni dizi Rüzgarın Kalbi dizi müziğini ilerleyen günlerde sizlerle paylaşacağız. Yeni sezonda dizinin ne tür müzikler tercih edeceği açıklanmadı. Diziye start verildikten sonra bölümlerde yer verilen jenerik müzikleri de sizlerle aynı gün içerisinde paylaşacağız.

Aşkı yaşayan herkesin içini titretecek türden ekranlara gelecek olan Rüzgarın Kalbi dizisi ilk bölümünden itibaren 20 ağustos cumartesi günü Fox ekranlarında başlıyor.

Rüzgarın Kalbi Diğer Detayları İçin Tıklayınız.

YORUM YAP

(1 Yorum var)

  • Sevi şah

    Ruhumuzu dinlendiren dizilerden biriydi.kaldırılmasına çok üzüldüm

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?