Dizi Haberleri > Rüzgarın Kalbi Kutay Öldü mü Ölecek mi? Batuhan Begimgil (Kutay) Kimdir?

Rüzgarın Kalbi Kutay Öldü mü Ölecek mi? Batuhan Begimgil (Kutay) Kimdir?

Rüzgarın Kalbi Kutay Öldü mü Ölecek mi? Batuhan Begimgil (Kutay) Kimdir?

Rüzgarın Kalbi 6. bölüm finalinde Zeynep ile Rüzgar’a silah doğrultan Kutay aslında Rüzgar’ı öldürmek istemiştir. Fakat 7. bölüm ekranlarına taşınan dizinin yeni bölümünde Rüzgar, Kutay’ın elindeki silaha müdahale eder ve Kutay vurulur. Rüzgar aslında Zeynep’i korumak için silahın üstüne atlamıştır. Kutay ve Rüzgar arasında geçen […]

27 Eylül 2016 - 13:29

Rüzgarın Kalbi 6. bölüm finalinde Zeynep ile Rüzgar’a silah doğrultan Kutay aslında Rüzgar’ı öldürmek istemiştir. Fakat 7. bölüm ekranlarına taşınan dizinin yeni bölümünde Rüzgar, Kutay’ın elindeki silaha müdahale eder ve Kutay vurulur. Rüzgar aslında Zeynep’i korumak için silahın üstüne atlamıştır. Kutay ve Rüzgar arasında geçen boğuşmada silah patlamıştır ve Kutay vurulmuştur. Kutay’ın öldü mü yada ölecek mi sorularına cevap veriyoruz ki Kutay ölmeyecektir. Endişelenmenize hiç gerek yoktur. Çünkü Kutay yani oyuncu Batuhan Begimgil hakkında diziden ayrılacağı konusunda dedikodu dolanmamaktadır.

2016-2017 yeni sezon dizilerinden Rüzgarın Kalbi oyuncusu Batuhan Begimgil dizide Kutay karakterine hayat vermektedir. Kutay, Zeynep’in aşkını ilan etmesinden sonra iyi bir ilişki kursa da düğün zamanı Zeynep’i aldatacaktır.

Batuhan Begimgil Kimdir?

İstanbul doğumlu Begimgil 20 Eylül 1991 yılında dünyaya gelmiştir. Küçük yaşta oyunculuğa meraklı olan Begimgil tiyatro eğitimi almıştır. Elde Var Hayat dizisiyle ilk oyunculuk deneyimini kazandıktan sonra Medcezir dizisinde çıtayı iyice yükseltmiştir. Başarılı oyuncu Medcezir dizisinde Burak karakterine hayat vermiştir.

batuhan-begimgil-kimdir

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?