Dizi Haberleri > Rüzgarın Kalbi Nerede Çekiliyor Nerede Devam Ediyor?

Rüzgarın Kalbi Nerede Çekiliyor Nerede Devam Ediyor?

Rüzgarın Kalbi Nerede Çekiliyor Nerede Devam Ediyor?

Çok yakında Fox Tv ekranlarında başlayacak olan 2016-2017 yeni sezon dizisi Rüzgarın Kalbi çekimleri devam ediyor. Çekimleri başlanan dizinin nerede çekildiği ne zaman çekimlerine başlandığı merak ediliyordu. Detaylı çalışmalarımız doğrultusunda dizinin yeni sezon öncesi çekimlerine Bosna Hersek‘de başladığını öğrendik. Ağustos ayının ikinci gününde çekimlere başlandı. Bosna […]

10 Eylül 2016 - 19:35

Çok yakında Fox Tv ekranlarında başlayacak olan 2016-2017 yeni sezon dizisi Rüzgarın Kalbi çekimleri devam ediyor. Çekimleri başlanan dizinin nerede çekildiği ne zaman çekimlerine başlandığı merak ediliyordu.

Detaylı çalışmalarımız doğrultusunda dizinin yeni sezon öncesi çekimlerine Bosna Hersek‘de başladığını öğrendik. Ağustos ayının ikinci gününde çekimlere başlandı. Bosna Hersek’de çekimleri başlayan dizi sezon boyunca İstanbul ve İzmir Foça’da çekimlerine devam etmektedir. Dizi genel ağırlıklı yeşilin ve mavinin güzelliğini yansıttığı İzmir Foça’da çekilmektedir.

Rüzgarın Kalbi Diğer Detaylı Haberleri İçin Tıklayınız.

Başrollerinde Burak Serdar Şanal, Deniz Baysal, Cezmi Baskın, Başak Daşman, Ahmet Saraçoğlu, Batuhan Begimgil, Ebru Aykaç, Turgut Tunçalp, Funda Şirinkal ve Mehmetcan Mincinozlu gibi isimlerin yer aldığı Rüzgarın Kalbi dizisi her hafta Cumartesi günleri saat 20:00’da Fox’da.

Bosna Hersek Çekimlerinden Kareler;

bosnaa-hersek

bosna-heersek

bosna-hersek

bosna

bosna-hersekk

bosnaa

bosnaaa

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?