Dizi Haberleri > Rüzgarın Kalbi (Rüzgar) Kimdir Burak Serdar Şanal Kimdir Dizideki Rolü Ne?

Rüzgarın Kalbi (Rüzgar) Kimdir Burak Serdar Şanal Kimdir Dizideki Rolü Ne?

Rüzgarın Kalbi (Rüzgar) Kimdir Burak Serdar Şanal Kimdir Dizideki Rolü Ne?

Fox Tv’nin yeni sezon dizilerinden Rüzgarın Kalbi oyuncusu Burak Serdar Şanal dizide Rüzgar karakterine hayat vermektedir. Okumuş varlıklı bir ailenin oğlu olan Rüzgar 27 yaşında.Romantik, cesur, yakışıklı genç adam aşık olduğu kadınla evlenmek üzere iken beklenmedik bir trafik kazasında Meltem’i kaybeder. Meltem’in ölümü onu yaban […]

10 Eylül 2016 - 19:39

Fox Tv’nin yeni sezon dizilerinden Rüzgarın Kalbi oyuncusu Burak Serdar Şanal dizide Rüzgar karakterine hayat vermektedir. Okumuş varlıklı bir ailenin oğlu olan Rüzgar 27 yaşında.Romantik, cesur, yakışıklı genç adam aşık olduğu kadınla evlenmek üzere iken beklenmedik bir trafik kazasında Meltem’i kaybeder. Meltem’in ölümü onu yaban bir adama dönüştürür. Fakat Rüzgar’ın hayatının dönüm noktası Zeynep‘i tanıyınca değişecektir.

Burak Serdar Şanal, 28 Ağustos 1988’de İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Ümraniye Lisesi’nde okuduktan sonra Maltepe Üniversitesi Drama Kulübünde eğitim alan Şanal oyunculuk kariyerine Küçük Kadınlar dizisinde Koray karakterine hayat vererek başlamıştır. Bir çok dizide rol alan başarılı oyuncu Atv ekranlarında Kızlar ve Anneleri yarışmasının sunuculuğunu da yapmıştı. Son olarak ise Yeşil Deniz dizisinde İsmail karakterine hayat vermiştir.

burak-serdar-sanal-kimdir

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?