Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Rüzgarın Kalbi Tekin Kimdir? Mehmet Can Mincinozlu Kimdir Dizideki Rolü Nedir?

Son olarak Ben Onu Çok Sevdim dizisine hayat veren başarılı oyuncu 2016-2017 yeni sezonunda Rüzgarın Kalbi dizisiyle anlaşma sağlamıştır. Mehmet Can Mincinozlu yeni sezonda Tekin karakteriyle Rüzgarın Kalbi dizisinde yer almaktadır. Mehmetcan Mincinozlu Kimdir? İstanbul doğumlu Mincinozlu 24 Şubat 1984 tarihinde dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nü bitirdikten sonra oyunculuk kariyerine Lise Defteri dizisiyle başladı. Daha sonra bir çok […]

Rüzgarın Kalbi Tekin Kimdir? Mehmet Can Mincinozlu Kimdir Dizideki Rolü Nedir?
10 Eylül 2016 - 19:40 'de eklendi.

Son olarak Ben Onu Çok Sevdim dizisine hayat veren başarılı oyuncu 2016-2017 yeni sezonunda Rüzgarın Kalbi dizisiyle anlaşma sağlamıştır. Mehmet Can Mincinozlu yeni sezonda Tekin karakteriyle Rüzgarın Kalbi dizisinde yer almaktadır.

Mehmetcan Mincinozlu Kimdir?

İstanbul doğumlu Mincinozlu 24 Şubat 1984 tarihinde dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nü bitirdikten sonra oyunculuk kariyerine Lise Defteri dizisiyle başladı. Daha sonra bir çok dizide rol alan başarılı oyuncu son olarak Ben Onu Çok Sevdim dizisinde oynamıştır.

Oynadığı Diziler;

Eve Düşen Yıldırım
Küçük Sırlar
Gün Akşam Oldu
Melekler Korusun
İki Aile
Lise Defteri

mehmetcan-minciznozlu-ruzgarin-kalbi

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER