Dizi Haberleri > Şahane Damat 5. Bölüm Fragmanı

Şahane Damat 5. Bölüm Fragmanı

Şahane Damat 5. Bölüm Fragmanı

Ünlü yapımcı Osman Sınav’ın yeni dizisi Şahane Damat kaldığı yerden devam ediyor. Dizinin 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yaz dizisi olarak yayın hayatına giren Şahane Damat şuana kadar yayınladığı 4 bölümü ile izleyenleri ekran başına kitledi. Dizinin reytinglerde aldığı başarısı gün geçtikçe kapasitesinde de artış gösteriyor. […]

26 Temmuz 2016 - 18:22

Ünlü yapımcı Osman Sınav’ın yeni dizisi Şahane Damat kaldığı yerden devam ediyor. Dizinin 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Yaz dizisi olarak yayın hayatına giren Şahane Damat şuana kadar yayınladığı 4 bölümü ile izleyenleri ekran başına kitledi. Dizinin reytinglerde aldığı başarısı gün geçtikçe kapasitesinde de artış gösteriyor. Star tv ekranlarına renk katan yaz dizisi Şahane Damat 5. yeni bölümüyle 2 ağustos 2016 salı günü saat 20:00’da sizlerle olacaktır.

 Şahane Damat Son Bölümünde Neler Oldu! Neler Yaşandı!

Banyoda yaşadıkları romantizm duygusu ile yakınlaşan Mehmet ile Melike kendilerini iyice kaptırmıştır. Fakat Mehmet arkadaşça yakınlaşma çabasındadır. Oynadıklarının sadece oyun olduğunu ısrarla sürdürmektedir. Engin’in Melike’ye her fırsatta yazıyor olması Mehmet’i çileden çıkarmıştır. Melike’den Engin’i uzak tutmaya çalışan Mehmet, sonunda kendini fazla açık etmiştir.

Şahane Damat 5. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?