Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Sahipli Dizisi Oyuncuları Konusu Karakterleri

Türkiye’nin online dijital platformu BluTv‘den bir ilk daha! Bu zamana kadar görülmemiş bir ilke imza atacak olan Doğan Medya Grubu korku dizisiyle geliyor.  Yerli korku dizisi Sahipli çok yakında BluTv’de izleyiciyle buluşacak. Türkiye’nin ilk korku dizisi olacak Sahipli toplamda 10 bölümden oluşacak. Siccin, Musallat ve Üç Harfliler gibi korku filmlerinde imzası bulunan Alper Mestçi dizinin senaristliğini ve […]

Sahipli Dizisi Oyuncuları Konusu Karakterleri
22 Şubat 2017 - 13:03 'de eklendi.

Türkiye’nin online dijital platformu BluTv‘den bir ilk daha! Bu zamana kadar görülmemiş bir ilke imza atacak olan Doğan Medya Grubu korku dizisiyle geliyor.  Yerli korku dizisi Sahipli çok yakında BluTv’de izleyiciyle buluşacak. Türkiye’nin ilk korku dizisi olacak Sahipli toplamda 10 bölümden oluşacak.

Siccin, Musallat ve Üç Harfliler gibi korku filmlerinde imzası bulunan Alper Mestçi dizinin senaristliğini ve yönetmenliğini üstlenecek. D Productions imzalı yeni dizi Sahipli her hafta cuma gecesi BluTv’de yayınlanacak. 24 Şubat 24 Mart tarihleri arasında 10 bölümden oluşacak dizi ilk bölümünden itibaren 24 Şubat‘ta yayın hayatına başlayacak. Korku dizisi her cuma saat 00:00‘da haftada 2 bölüm olarak yayınlanacak.

Sahipli Dizisi Konusu

Büşra, yaşadığı olumsuzlukların ardından seneler sonra köyüne doktor olarak geri döner. Kendisi gibi geçmişi yararlı olan Selim öğretmen ile geri dönüşü olmayan bir yola girer. Gerilimi anbean artan hikayenin düğümü ise Büşra ve Selim’in birbirini daha yakından tanıması ile çözülmez hal ortaya çıkar.

 

Sahipli Dizisi Fragmanı

Sahipli Dizisi Oyuncuları

Funda Güray,

Baran Akbulut,

Sait Genay,

Ferit Kaya,

Koray Şahinbaş,

Sahipli Dizisi Ne Zaman?

Muhtemelen Mart 2017’de başlayacak olan dizinin detaylı bilgileri birazdan.

Sahipli Dizisi Hangi Kanalda?

Yerli korku dizisi Türkiye’nin online platformu BluTv’de yayınlanacak.

Sahipli Dizisi Nerede Çekiliyor?

Çekimler kısa süre içinde başlayacak. Detaylar sizlere paylaşılmaya devam edilecek.

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER