Dizi Haberleri > Şampiyon Dizisi Oyuncuları Fragmanı Konusu

Şampiyon Dizisi Oyuncuları Fragmanı Konusu

Şampiyon Dizisi Oyuncuları Fragmanı Konusu

İddia ediyoruz yeni sezonda bomba etkisi yaratacak yeni bir dizi ekranların başına geliyor. O bir ‘Şampiyon‘ kod adı ile ekranların en çok izlenecek dizileri arasında planlandı. Altuğ Yücel’in kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Cevdet Mercan’ın yer alacağı Şampiyon dizisi BKM ile hayata geçirilmek üzere adım atıldı. Şampiyon bir […]

27 Eylül 2016 - 11:11

İddia ediyoruz yeni sezonda bomba etkisi yaratacak yeni bir dizi ekranların başına geliyor. O bir ‘Şampiyon‘ kod adı ile ekranların en çok izlenecek dizileri arasında planlandı. Altuğ Yücel’in kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Cevdet Mercan’ın yer alacağı Şampiyon dizisi BKM ile hayata geçirilmek üzere adım atıldı.

Şampiyon bir boksörün hayatını ele alacak dizide deneyimli boksör hayatının kalan kısmını 5 yaşındaki kızı için yaşayacaktır. Kızı için boksörlüğü bırakacak Şampiyonun eski yaşantısı asla peşini bırakmayacaktır.

Cast çalışmaları başlayan Şampiyon dizisi için tüm detaylar ortaya çıktığı zaman sizlerle paylaşacağız. Şampiyon dizisi yeni sezonda ilk bölümünden itibaren Ekim ayı içerisinde ekranlara gelecektir.

Özge Özpirinçci ve Tolgahan Sayışman‘ın başrollerini paylaşacağı dizide oyuncu kadrosunda gelişmeler sürüyor.

Şampiyon Konusu

Şampiyon bir boksörün hayatını ele alacak dizide deneyimli boksör hayatının kalan kısmını 5 yaşındaki kızı için yaşayacaktır. Fakat kızı için boksörlük yaşantısını bırakacak olan şampiyonun eski yaşantısı asla peşini bırakmayacaktır.

Şampiyon Fragmanı

Fragmanı henüz yayınlanmayan dizinin ilk fragmanı yayınlandığı an sitemizden izleyebilirsiniz.

Şampiyon Oyuncuları

Özge Özpirinçci Kimdir?

İstanbul doğumlu Özpirinçci 1 Nisan 1986 yılında dünyaya gelmiştir. Sabancı Üniversitesi Yönetim Bilimleri mezunudur. Dizi hayatına Kayak Yelleri Ada karakteriyle başlangıç yapan güzel oyuncu bir çok dizi ve filmde rol aldı. Tatar Ramazan, Aramızda Kalsın ve Aşk Yeniden dizilerinde yer alan başarılı rol aldığı dizilerde ününe ün katmıştır.

ozge_ozpirincci_kimdir

Tolgahan Sayışman Kimdir?

Türk sinema ve dizi oyuncusu 17 Aralık 1981 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Doğuş Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan ünlü oyuncu kariyerine mankenlik yaparak başladı. Türkiye dereceleri olan manken, Best Model Of Türkiye ve Manhunt Of Türkiye birincisi oldu. Daha sonra oyunculuğa yönelen deneyimli oyuncu ilk olarak Avrupa Yakası dizisinde rol aldı. Daha sonra kariyerini Elveda Rumeli, Kavak Yelleri, Lale Devri, Yer Gök Aşk ve Asla Vazgeçmem dizilerinde rol aldı.

sampiyon-tolgahan-sayisman

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?