Dizi Haberleri > Sarıkamış Çocukları Film Fragmanı Yayınlandı!

Sarıkamış Çocukları Film Fragmanı Yayınlandı!

Sarıkamış Çocukları Film Fragmanı Yayınlandı!

Mustafa Uslu’nun yapımcılığını üstlendiği, Ozan Ağaç ve Baykut Badem’in kaleme aldığı tarihi dram filmi Sarıkamış Çocukları filminden ilk fragman yayınlandı. Mutlu Karadoğan ve Can Ulkay’ın yönetmenliğinde ki filmin oyuncu kadrosunda; Altan Erkekli, Burç Kümbetlioğlu, Sılay Ünal, Ozan Ağaç, Yusuf Ata Yılmaz, Cengiz Hayta, Kayhan Yıldızoğlu, […]

26 Şubat 2017 - 05:50

Mustafa Uslu’nun yapımcılığını üstlendiği, Ozan Ağaç ve Baykut Badem’in kaleme aldığı tarihi dram filmi Sarıkamış Çocukları filminden ilk fragman yayınlandı.

Mutlu Karadoğan ve Can Ulkay’ın yönetmenliğinde ki filmin oyuncu kadrosunda; Altan Erkekli, Burç Kümbetlioğlu, Sılay Ünal, Ozan Ağaç, Yusuf Ata Yılmaz, Cengiz Hayta, Kayhan Yıldızoğlu, Tanju Tuncel, İlber Gürtunca ve Sema Çeyrekbaşı rol alıyor. 31 Mart’ta vizyona girecek olan filmin fragmanını haberin devamından izleyebilirsiniz.

Sarıkamış Çocukları Vizyon Tarihi

Film 31 Mart 2017 cuma günü sinemaseverlerle buluşacak.

Sarıkamış Çocukları Konusu

Tarihi dram türü filmin konusu bir kaç gün içerisinde sizlerle paylaşılacak.

Sarıkamış Çocukları Fragmanı

Sarıkamış Çocukları Oyuncuları

Filmde Altan Erkekli, Burç Kümbetlioğlu, Sılay Ünal, Ozan Ağaç, Yusuf Ata Yılmaz, Cengiz Hayta, Kayhan Yıldızoğlu, Tanju Tuncel, İlber Gürtunca ve Sema Çeyrekbaşı yer alacak.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?