Dizi Haberleri > Sarp Levendoğlu Son Haliyle Hayranlarını Şaşırttı

Sarp Levendoğlu Son Haliyle Hayranlarını Şaşırttı

Sarp Levendoğlu Son Haliyle Hayranlarını Şaşırttı

Oyuncu Sarp Levendoğlu‘nun son görüntüleri herkesi çok şaşırttı. Oyuncu önceki gün görüntülendi ve son görüntüsünde aldığı aşırı kilolar dikkat çekti. Sarp Levendoğlu hayranlarını şaşkınlığa çevirdiği fotoğrafı sosyal medya üzerinden paylaştı. Fotoğrafta fazla kilolarının ve göbeğinin olduğu gözlemlenirken ünlü oyuncunun son olarak bir boksörü canlandırdığı fakat […]

22 Temmuz 2016 - 11:04

Oyuncu Sarp Levendoğlu‘nun son görüntüleri herkesi çok şaşırttı. Oyuncu önceki gün görüntülendi ve son görüntüsünde aldığı aşırı kilolar dikkat çekti.

Sarp Levendoğlu hayranlarını şaşkınlığa çevirdiği fotoğrafı sosyal medya üzerinden paylaştı. Fotoğrafta fazla kilolarının ve göbeğinin olduğu gözlemlenirken ünlü oyuncunun son olarak bir boksörü canlandırdığı fakat neden bu kiloların olduğu dikkatlerden kaçmadı.

1982 yılında Ankara’da dünyaya gelen ünlü oyuncu Levendoğlu orta okulunu Ankara’da liseyi İstanbul’da okumuştur. Kültür Üniversitesi Oyunculuk bölümünü bitiren Sarp Levendoğlu oyunculuk hayatına başladı. Hem dizi hemde bir çok filmde rol aldı. Emret Komutanım dizisinde çıkışa geçen oyuncu en son ‘Deliormanlı’ filminde rol aldı.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?