Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Savaşçı Dizisi Ne Zaman Başlıyor? Hangi Gün Saat Kaçta Yayınlanıyor?

Fox Türkiye için hazırlanan yeni dizi Savaşçı’nın detayları belli oldu. Limon Film yapımcılığında çok yakında başlayacak olan yeni dizi hakkında ki detaylar haberin devamındadır. Türk televizyon tarihinde bir ilke imza atacak olan Savaşçı dizisinde bir seneyi aşkın süredir hazırlanan senaryo çalışmalarında sona gelindi. Bordo Bereliler’e ait bir timin öyküsünün anlatılacağı yeni dizi Savaşçı, 9 Nisan […]

Savaşçı Dizisi Ne Zaman Başlıyor? Hangi Gün Saat Kaçta Yayınlanıyor?
03 Nisan 2017 - 19:12 'de eklendi.

Fox Türkiye için hazırlanan yeni dizi Savaşçı’nın detayları belli oldu. Limon Film yapımcılığında çok yakında başlayacak olan yeni dizi hakkında ki detaylar haberin devamındadır.

Türk televizyon tarihinde bir ilke imza atacak olan Savaşçı dizisinde bir seneyi aşkın süredir hazırlanan senaryo çalışmalarında sona gelindi. Bordo Bereliler’e ait bir timin öyküsünün anlatılacağı yeni dizi Savaşçı, 9 Nisan 2017 pazar akşamı ilk bölümüyle Fox Türkiye ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

Ta ki onlar ölümle yaşamın orta yerinde ülke ve onurun ağırlığını bayrak gibi omuzlarına taşıyanlardır. Onlar vatanı uğruna canlarını ne pahasına olursa olsun adayanlardır. Türkiye’nin neferleri, onlar Türk Ordusunun gurur kaynağıdır.

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER