Dizi Haberleri > Savaşçı Dizisi Oyuncuları | Oyuncu Kadrosu Konusu Karakterleri

Savaşçı Dizisi Oyuncuları | Oyuncu Kadrosu Konusu Karakterleri

Savaşçı Dizisi Oyuncuları | Oyuncu Kadrosu Konusu Karakterleri

Fox’un ”Savaşçı” adlı yeni dizisinden ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Limon Film’in yapımcılığını üstlendiği yeni dizi Savaşçı 9 Nisan Pazar günü Fox ekranlarında izleyiciyle buluşacak. Yeni dizinin başrolünde ise yakışıklı oyuncu Berk Oktay yer alacak. Detaylar haberin devamında.. Fox Türkiye’de ekranlara gelecek olan eşsiz benzersiz bir […]

14 Mayıs 2017 - 17:47

Fox’un ”Savaşçı” adlı yeni dizisinden ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Limon Film’in yapımcılığını üstlendiği yeni dizi Savaşçı 9 Nisan Pazar günü Fox ekranlarında izleyiciyle buluşacak. Yeni dizinin başrolünde ise yakışıklı oyuncu Berk Oktay yer alacak. Detaylar haberin devamında..

Fox Türkiye’de ekranlara gelecek olan eşsiz benzersiz bir yapım olan Savaşçı bu akşam yayın hayatına başlıyor. Bir seneden daha fazla süredir çalışmaları devam eden yeni dizi bu akşam izleyiciyi ekran başına kilitleyecek. Yayınlanan fragman ile iddia yaratan yeni dizi şimdiden merak uyandırdı.

Savaşçı Nerede Çekiliyor?

Çekimler Eskişehir’de büyük bir platoda kurulan sett sezon boyunca sürecek.

Savaşçı Konusu

2200 yıllık destansı hikayenin anlatılacağı yeni dizide Özel Kuvvetler’e ait bir timin öyküsü ele alınacak. Onlar genç yaşlarında ölüm ve yaşam arasında ülkenin onurunu sırtlarken, vatan sevgisinden bahsetmeksizin, vatana canlarını feda edenlerdir. Bilakis onlar Türkiye’nin onuru, gururu gözbebeğidir.

Çin’de Kürşat, Malazgirt’de Süvari, Tuna’da Akıncı, Sakarya’da Kuvvaci, Kıbrıs’da Mücahit. Savaşçı, bir tarafta kanıyla ve canıyla diğer tarafta sevgisi ve azmiyle tutuşmuş sönmeyecek ocağın hikayesi.
Onlar kim mi?
Mehmetçik!

Savaşçı Fragmanı

Savaşçı Oyuncuları

Berk Oktay (Yüzbaşı Kağan Bozok);

Türk oyuncu 28 Ekim 1982 senesinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Eğitimini Ankara Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği bölümünde tamamlamıştır. 2008 senesinde Akasya Durağı ile oyunculuğa başlayan başarılı oyuncu ardından rol aldığı Arka Sokalar dizisi ile ekranlarda tanındı. Uzun süre rol aldığı diziden ayrıldıktan sonra ise Benim Hala Umudum Var ve İlişki Durumu Karışık isimli dizilerde gösterdiği performansla çıkışını sürdürdü.

Murat Serezli (Albay Halil İbrahim Kopuz);

Türk oyuncu 3 Ekim 1969 yılında İstanbul’da doğmuştur. Eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi Mimarlık bölümünde tamamlamıştır. Bir çok dizi ve sinema filmlerinde rol alan başarılı oyuncu en son yer aldığı Dağ 2 filminde ki performansıyla adından sıkça söz ettirdi. Arka Sokaklar’ın ilk sezonunda da rol alan usta isim televizyon dünyasında Sıla, Türk Malı, Muck, İşler Güçler ve Çiçek gibi yapımların kadrosunda yer aldı.

Fırat Albayram (Üsteğmen Serdar Türkmen);

11 Ocak 1985 İzmşr doğumlu Türk oyuncu, Haliç Üniversitesi konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Adanalı dizisi ile oyunculuğa başlayan başarılı oyuncu Suskunlar dizisi ile ekranlarda tanındı. Daha sonra ise sırasıyla Merhamet, Kaçak Gelinler, Fabrika Kızı ve Mutlu Ol Yeter gibi dizilerin kadrosunda yer aldı.

Uğur Biçer (Üstçavuş Emre Durmuş);

Türk oyuncu 1 Ocak 1988 senesinde İzmir’de doğmuştur. Son zamanın hızla yükselen ismi olan deneyimli oyuncu şimdiye kadar Osmanlı Tokadı, Güzel Köylü ve Hanım Köylü isimli dizilerde rol aldı.

Yıldız Çağrı Atiksoy (Aslı Özkaynak);

Türk oyuncu 1 Nisan 1986 yılında İzmir’in Karşıyaka semtinde dünyaya gelmiştir. İzmir Ege anat Merkezi ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tiyatro dersleri almıştır. Büyük Buluşma dizisi ile oyunculuk hayatına başladıktan sonra bir çok dizi ve sinema filmlerinde oynadı. En iyi çıkışını Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde geçirdiği üç sezonda elde etti. Son olarak ise Evli ve Öfkeli kadrosunda yer aldı.

Nazan Diper (Selver Bozok),

Türk oyuncu 1 Ocak 1965 yılında Gölcük’de doğdu. Okuduğu yıllarda Bizim Tiyatro ekibine katıldıktan sonra oyunculuğa yöneldi. Uzun süre Arka Sokaklar’da rol alan deneyimli oyuncu son olarak kısa süreli Aşk Laftan Anlamaz kadrosunda yer aldı.

Yeliz Akkaya (Hatice Bayat),

Türk oyuncu 6 Aralık 1981 senesinde İstanbul’da doğmuştur. Oyunculuk eğitimini Müjdat Gezen Kültür ve Sanat Merkezinde almıştır. Kariyer başlangıcını 2004 yılında Yabancı Damat dizisi ile yapan başarılı oyuncu ardından rol aldığı Binbir Gece ile ekranlarda tanınmıştır. Daha sonra ise sırasıyla Farklı Desenler, Küçük Hanımefendi, Vicdan ve Hayat Sevince Güzel isimli yapımların kadrosunda yer almıştır.

Alican Albayrak (Teğmen Murat Gündoğdu),

2 Nisan 1987 İzmir doğumlu Türk oyuncu eğitimini Süleyman Demirel Üniversitesi Tiyatro bölümünde bitirmiştir. 2011 senesinde Derin Sular isimli televizyon dizisiyle oyunculuğa başlayıp ardından rol aldığı Uçurum dizisi ile de ekranlarda tanınmıştır. Son olarak Kara Ekmek dizisinde yer alan başarılı oyuncu bu dizideki performansıyla kariyerinde çıkış yakalamıştır.

Zeynep Elçin (Yıldız Bozok);

16 Şubat 1990 İzmir doğumlu genç oyuncu, Zafer Tunaya Kültür merkezinde oyunculuk eğitimi almıştır. Şeref Meselesi dizisi ile oyunculuğa başlayan güzel oyuncu daha sonra sırası ile Kaderimin Yazıldığı Gün ve Rüzgarın Kalbi dizilerinde rol aldı.

Bahadır Vatanoğlu (Astsubay Galip Aygün);

1 Ocak 1983 İstanbul doğumlu Türk oyuncu 2002 yılında Sırlar Dünyası dizisiyle oyunculuğa başladı. Şöret Okulu ve Al Yazmalım’ın ardından rol aldığı Bana Sevmeyi Anlat dizisi ile ekranlarda tanındı.

Ali Tarık Fındık (İlyas Astsubay);

23 Ocak 1983 İstanbul doğumlu Türk oyuncu Kavak yelleri dizisi ile oyunculuğa başlangıç yapmıştır. Ardından rol almış olduğu Akasya Durağı dizisi ile ekranlarda tanınan yakışıklı oyuncu en son Aşkın Halleri dizisinde rol aldı.

Doğan Bayraktar (Üstçavuş Serdar Yenilmez);

Türk oyuncu 8 Ağustos 1995 İstanbul doğumludur. Best Model of Turkey ile tanınan Bayraktar, Savaşçı dizisi ile oyunculuğa başlangıç yapacaktır.

Burç Kümbetlioğlu (Başçavuş Bayram Bayat);

Türk oyuncu 14 Eylül 1980 Sivas doğumludur. Yüksek Lisans mezunu Kümbetlioğlu, 2009 yılında Hanımın Çiftliği dizisi ile oyunculuğa başlangıç yaptı. Daha sonra bir çok dizi ve sinema filmlerinde rol alan başarılı oyuncu Ben Onu Çeok Sevdim dizisiyle ekranlarda tanınmış kişi haline geldi.

Hakan Dinçkol (Başçavuş Turan Hüseyinoğlu);

20 aralık 1981 İstanbul doğumlu Türk oyuncu 2015 yılında Asla Vazgeçmem dizisi ile oyunculuğa başlangıç yaptı. Başarılı oyuncu 2 sezon rol aldığı Asla Vazgeçmem’in ardından Savaşçı dizisi ile ekranlara geri dönüyor.

Alp Öyken;

1 Ocak 1943 ankara doğumlu Türk oyuncu, Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümü mezunlarındandır. En son 2011 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisinden hatırladığımız oyuncu kariyeri boyunca sayısız dizi ve sinema filmlerinde rol almıştır.

Kaynak: Magazin haberleri kategorisinde tvhaberlerim

YORUM YAP

(6 Yorum var)

  • Savaşçı güzel bir dizi lakin biz savaş istemiyoruz bu savaş hayırla kazanılmalıydı. Nette şimdide ne denniyor aklım artık karışıp kaldı seferberlik gibi savaş nağmeleri ne savaşı suriyeden bize ne devam edin evlendirme programlarına savaş istemiyor dürüstce mühürsüz oyları iptalini istiyoruz.

  • seni seviyorum

  • Fragmanda gösterilen kişi sanirim mert kilic

  • inşalah mert kılıç ve korhan fırat dizide oynar

  • alper havuş

    Oyuncu anlaşmaları devam ediyor şuan kesinleşen bir oyuncu anlaşması bulunuyor.

  • Mert kılıc ve mehmet korhan firat gircekmis dogrumu acaba

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?