Dizi Haberleri > Seksenler Ergun Plak Diziden Neden Ayrıldı Neden Yok Öldü mü Ölecek mi?

Seksenler Ergun Plak Diziden Neden Ayrıldı Neden Yok Öldü mü Ölecek mi?

Seksenler Ergun Plak Diziden Neden Ayrıldı Neden Yok Öldü mü Ölecek mi?

Trt ekranlarının uzun süreli dizisi Seksenler yeni sezon öncesi Serhat Kılıç ile yollarını ayırdı. Başarılı oyuncu dizide Ergun Plak karakteriyle çok sevilmişti. Oyuncunun yeni sezonda olmayışı izleyenlerini üzdü. Ergun Plak diziden neden ayrıldı? İşte detaylar.. Yeni projeler üstüne yön veren Serhat Kılıç üzülerek Ergun Plak hikayesinin […]

24 Eylül 2016 - 13:59

Trt ekranlarının uzun süreli dizisi Seksenler yeni sezon öncesi Serhat Kılıç ile yollarını ayırdı. Başarılı oyuncu dizide Ergun Plak karakteriyle çok sevilmişti. Oyuncunun yeni sezonda olmayışı izleyenlerini üzdü. Ergun Plak diziden neden ayrıldı? İşte detaylar..

Yeni projeler üstüne yön veren Serhat Kılıç üzülerek Ergun Plak hikayesinin bittiğini dile getirdi. İzleyenleri gülme krizine sokan Ergun Plak dükkanı sattı ve evlendi. Dükkansız Ergün Plak olmayacağı için ne yazık ki diziden ayrıldı. Nazlı ise Ergun’den ayrılıp baba ocağına geri dönüyor. Ergun’dan haber alınamıyor ve Nazlı da bu konuyu kimseyle konuşmak bile istemiyordur.

seksenler-ergun-plak-diziden-ayrildi

YORUM YAP

(3 Yorum var)

  • nolur getirin yaaa ergün plaksız olurmu orası yaaa nazlı ergun iyiydi nolur geri getirin ve dizide oynasınn istiyoruz

  • Ergün plaksız Nazlı, Ergun Plaksız kan kardeşi Ahmet, Ergun plaksız Seksen olmaz olsa olsa 79 olur. Ergun Plakı geri getirelim. Sayın dizi yapımcıları lütfen Ergün Plakı geri getirmenin yolunu bulun.

  • DÜKKANI SATMASIYSA DİZİDEN AYRILMA NEDENİ, O DÜKKANI GERİ ALMAK İÇİN DE BİR SENARYO YAZILABİLİR. BİZ ERGUN PLAKI GERİ İSTİYORUZ.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?