Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Seksenler Ergun Plak Diziden Neden Ayrıldı Neden Yok Öldü mü Ölecek mi?

Trt ekranlarının uzun süreli dizisi Seksenler yeni sezon öncesi Serhat Kılıç ile yollarını ayırdı. Başarılı oyuncu dizide Ergun Plak karakteriyle çok sevilmişti. Oyuncunun yeni sezonda olmayışı izleyenlerini üzdü. Ergun Plak diziden neden ayrıldı? İşte detaylar.. Yeni projeler üstüne yön veren Serhat Kılıç üzülerek Ergun Plak hikayesinin bittiğini dile getirdi. İzleyenleri gülme krizine sokan Ergun Plak dükkanı […]

Seksenler Ergun Plak Diziden Neden Ayrıldı Neden Yok Öldü mü Ölecek mi?
24 Eylül 2016 - 13:59 'de eklendi.

Trt ekranlarının uzun süreli dizisi Seksenler yeni sezon öncesi Serhat Kılıç ile yollarını ayırdı. Başarılı oyuncu dizide Ergun Plak karakteriyle çok sevilmişti. Oyuncunun yeni sezonda olmayışı izleyenlerini üzdü. Ergun Plak diziden neden ayrıldı? İşte detaylar..

Yeni projeler üstüne yön veren Serhat Kılıç üzülerek Ergun Plak hikayesinin bittiğini dile getirdi. İzleyenleri gülme krizine sokan Ergun Plak dükkanı sattı ve evlendi. Dükkansız Ergün Plak olmayacağı için ne yazık ki diziden ayrıldı. Nazlı ise Ergun’den ayrılıp baba ocağına geri dönüyor. Ergun’dan haber alınamıyor ve Nazlı da bu konuyu kimseyle konuşmak bile istemiyordur.

seksenler-ergun-plak-diziden-ayrildi

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER