Dizi Haberleri > Seksenler Seyfi Kimdir Kemal Kuruçay Kimdir Dizideki Rolü Nedir?

Seksenler Seyfi Kimdir Kemal Kuruçay Kimdir Dizideki Rolü Nedir?

Seksenler Seyfi Kimdir Kemal Kuruçay Kimdir Dizideki Rolü Nedir?

Seksenler yeni sezonda ünlü oyuncu Kemal Kuruçay ile anlaşmaya vardı. Yeni sezonda kadrosunu güçlendirmek isteyen Seksenler başarılı oyuncu ile yeni sezonda yine Trt 1 ekranlarının vazgeçilmez dizisi haline gelecek. Usta oyuncu Seksenler dizisinde Seyfi karakterine hayat verecektir. Rolü hakkında detaylı bilgileri ilerleyen günlerde sizlerle paylaşacağız. […]

15 Eylül 2016 - 13:12

Seksenler yeni sezonda ünlü oyuncu Kemal Kuruçay ile anlaşmaya vardı. Yeni sezonda kadrosunu güçlendirmek isteyen Seksenler başarılı oyuncu ile yeni sezonda yine Trt 1 ekranlarının vazgeçilmez dizisi haline gelecek. Usta oyuncu Seksenler dizisinde Seyfi karakterine hayat verecektir. Rolü hakkında detaylı bilgileri ilerleyen günlerde sizlerle paylaşacağız.

Kemal Kuruçay, 10 Haziran 1962 senesinde Ankara’da doğmuştur. Müjdat Gezen Sanat Merkezi kurucularından ve hocalarından biridir. Gurbetçiler dizisiyle başladığı oyunculuk kariyerine bir çok dizi ve film sığdırdı. Kariyerinde En İyi Arkadaşım, Pulsar ve Zengin Kız Fakir Oğlan dizilerinde ününe ün kattı.

seksenler-seyfi-kimdir

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?