Dizi Haberleri > Seni Kimler Aldı Barış Kimdir? Yiğit Kirazcı Yeni dizisi

Seni Kimler Aldı Barış Kimdir? Yiğit Kirazcı Yeni dizisi

Seni Kimler Aldı Barış Kimdir? Yiğit Kirazcı Yeni dizisi

En son Seviyor Sevmiyor dizisinde izlediğimiz deneyimli oyuncu Yiğit Kirazcı, Pastel Film’in yeni dizisi Seni Kimler Aldı ile ekranlara geri dönüyor. Fulya Zenginer, Duygu Yetiş ve Serhan Yavaş’la birlikte başrolleri paylaşacak olan Yiğit Kirazcı dizide Barış karakterine hayat verecek. Barış, Çamay ailesinin tek veliahtıdır. Zehra beraber […]

18 Nisan 2017 - 12:20

En son Seviyor Sevmiyor dizisinde izlediğimiz deneyimli oyuncu Yiğit Kirazcı, Pastel Film’in yeni dizisi Seni Kimler Aldı ile ekranlara geri dönüyor. Fulya Zenginer, Duygu Yetiş ve Serhan Yavaş’la birlikte başrolleri paylaşacak olan Yiğit Kirazcı dizide Barış karakterine hayat verecek. Barış, Çamay ailesinin tek veliahtıdır. Zehra beraber büyüdüğü Barış’a aşıktır. Aynı zamanda Barış da Zehra’ya karşı içinde beslediği duygularının farkına varır. Ancak bu aşkın önünde bir çok engel vardır.

17 ağustos 1983 İstanbul doğumlu Türk oyuncu, 2007 yılında Son Tercih dizisi ile oyunculuğa başladı. Güllerin Savaşı dizisinde rol aldığı süreçte ekranlarda tanınan başarılı oyuncu son olarak Seviyor Sevmiyor kadrosunda yer aldı.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?