Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Seni Kimler Aldı Dizisi Oyuncuları Konusu Karakterleri Nerede Çekiliyor?

Pastel Film’in yapımcılığında ”Seni Kimler Aldı” isimli yeni dizi Atv ekranlarında izleyiciyle buluşuyor. Atv yeni dram türündeki Seni Kimler Aldı ile büyük ses getirecek. Yeni dizinin oyuncu kadrosunda Fulya Zenginer, Duygu Yetiş, Yiğit Kirazcı, Serhan Yavaş, Ahmet Saraçoğlu ve Yıldız Kültür gibi ünlü isimler yer alacak. Masa başı çalışmaları tamamlanan yeni dizinin cast çalışmaları devam etmektedir. Seni […]

Seni Kimler Aldı Dizisi Oyuncuları Konusu Karakterleri Nerede Çekiliyor?
18 Nisan 2017 - 13:44 'de eklendi.

Pastel Film’in yapımcılığında ”Seni Kimler Aldı” isimli yeni dizi Atv ekranlarında izleyiciyle buluşuyor. Atv yeni dram türündeki Seni Kimler Aldı ile büyük ses getirecek. Yeni dizinin oyuncu kadrosunda Fulya Zenginer, Duygu Yetiş, Yiğit Kirazcı, Serhan Yavaş, Ahmet Saraçoğlu ve Yıldız Kültür gibi ünlü isimler yer alacak.

Masa başı çalışmaları tamamlanan yeni dizinin cast çalışmaları devam etmektedir. Seni Kimler Aldı muhtemelen 2017 Nisan ayında izleyiciyle buluşacağı planlanıyor. Karagümrük Yanıyor, Deniz Yıldızı, Bir Aşk Hikayesi ve Fatih gibi dizilerinde senaryosunu kaleme alan Pınar Uysal kaleme aldı. Yönetmen koltuğunda ise Selena, Yahşi Cazibe ve Cesur Hemşire gibi dizilerde yönetmenlik yapmış usta isim Bora Onur oturacak.

Seni Kimler Aldı Nerede Çekiliyor?

Çekimler başladığı andan itibaren gelişmeler sizlerle paylaşılacak.

Seni Kimler Aldı Konusu

Kardeşinin yakalandığı amansız hastalık sonucu ameliyat masraflarını karşılamak amacıyla 2 yaşında zengin bir aileye para karşılığı babası tarafından verilen genç kızın dramatik yaşamı ve gerçek ailesini öğrenmesi ile gelişen olaylar konu oluyor.

Seni Kimler Aldı Fragmanı

Seni Kimler Aldı Oyuncuları

Fulya Zenginer (Zehra),

21 Temmuz 1989 İstanbul doğumlu Türk sinema ve dizi oyuncusudur. İki Aile adlı televizyon dizisiyle oyunculuk kariyerine adım atan güzel oyuncu daha sonra Doktorlar, Küçük Kadınlar ve Benim için Üzülme adlı dizilerde yer aldı.

Seni Kimler Aldı Zehra Kim?

Yiğit Kirazcı (Barış),

17 Ağustos 1983 İstanbul doğumlu Türk oyuncu Sudan Çıkmış Balıklar dizisiyle ekranlarda tanındı. Ardından rol aldığı Güllerin Savaşı ve Seviyor Sevmiyor dizileriyle de şöhretini artırdı.

Duygu Yetiş (Ceren – Zeynep),

Türk oyuncu 1 Ocak 1984 yılında İstanbul’da doğdu. Eğitimini Haliç Üniversitesi Konservatuarı Tiyatro bölümünde tamamladı. 2001 yılında oyunculuğa başladıktan sonra rol aldığı Annem dizisi ile ekranlarda tanındı. Daha sonra ise sırası ile Krem, Uçurum, Analı Oğullu ve Acil aşk Aranıyor gibi dizi kadrolarında yer aldı.

Seni Kimler Aldı Zeynep Kimdir?

Serhan Yavaş (Talat),

Türk oyuncu 27 Nisan 1972 yılında İstanbul’da doğdu. Eğitimini Marmara Üniversitesi Spor Akademisin’de bitiren başarılı oyuncu Yemin dizisi ile oyunculuğa başlangıç yaptı. Ardından rol aldığı Unutulmaz dizisindeki performansı ile ekranlarda tanınmıştır. Deneyimli oyuncu en son ise 2003 yılında Adını Kalbime Yazdım dizisinde rol almış ve uzun süre ekranlardan uzak kalmıştır.

Ahmet Saraçoğlu,

24 Eylül 1975 Ankara doğumlu Türk dizi ve sinema oyuncusudur. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk üzerine eğitim aldı. Çeşitli tiyatro topluluklarında yer alan başarılı oyuncu Çiçek Taksi ve Yılan Hikayesi dizilerinde aldığı rollerle oyunculuk kariyerine başlangıç yaptı. Daha sonra bir çok dizi ve filmde rol alan usta oyuncu Yaprak Dökümü dizisiyle ekranlarda tanındı.

Yıldız Kültür,

Türk oyuncu 31 Aralık 1944 Ankara doğumludur. Ankara Devlet Konservatuarı Yüksek Bölümü mezunlarındandır. Usta oyuncu son olarak İstanbul Sokakları adlı televizyon dizisiyle rol almıştır. Daha önceden ise Hatırla Sevgili, Küçük Sırlar ve Kocamın Ailesi gibi önemli dizilerde yer aldı.

Ülkü Duru,

24 Ağustos 1965 İstanbul doğumlu Türk oyuncu konservatuar mezunudur. 2004 yılında rol aldığı Aliye dizisi ile ekranlarda tanınan başarılı oyuncu daha sonra Karamel, Sınıf ve Şubat isimli dizilerde rol aldı.

Funda İlhan, 

Türk oyuncu 28 Haziran 1971 İzmir doğumludur. Eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro bölümünde tamamladı. Gümüş dizisi ile ekranlarda tanınan oyuncu daha sonra rol aldığı Kurtlar Vadisi Pusu ile kariyerini zirveye taşıdı.

İpek Tenolcay,

12 Temmuz 1970 İstanbul doğumlu oyuncu Kurtlar Vadisi dizisi ile ekranlarda tanındı. Nesrin Çakır karakteri ile 9 sezon geçiren başarılı oyuncu daha sona Umutsuz Ev Kadınları, Filinta ve Seviyor Sevmiyor gibi dizilerin kadrosunda yer aldı.

Nalan Yavuz,

Türk oyuncu 1 Ocak 1963 yılında İzmir’de doğdu. Eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro bölümünde alan usta oyuncu Aliye dizisi ile oyunculuğa başlayan başarılı oyuncu Doktorlar dizisiyle ekranlarda tanındı. Usta oyuncu son olarak ise Yeşil Deniz’de rol aldı.

Osman Wöber,

Türk oyuncu 27 Şubat 1960 Ankara doğumludur. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunu olan oyuncu uzun süre rol aldığı Kurtlar Vadisi dizisi ile ekranlarda tanındı.

Haldun Boysan,

Türk oyuncu 6 Temmuz 1958 Ankara doğumludur. Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Kariyeri boyunca bir çok dizi ve sinema filmlerinde rol alan usta oyuncunun başlıca rol aldığı diziler; Kapalı Çarşı, Canan ve Merhamet.

Ayşe Tunaboylu,

28 Mart 1962 İstanbul doğumlu Türk oyuncu 9 Eylül Üniversitesi Oyunculuk bölümü mezunudur. Ruhsar dizisi ile oyunculuğa başlayan usta oyuncu ardından rol aldığı Yılan Hikayesi ile ekranlarda tanındı. Aliye dizisi ile çıkışını sürdüren oyuncu daha sonra Yol Arkadaşım, İffet ve Bana Baba Dedi gibi dizilerde rol aldı.

Evren Erler,

Türk oyuncu 11 Eylül 1976 İstanbul doğumludur. SHEM’de oyunculuk eğitimi aldıktan sonra Alemin Kralı dizisi ile oyunculuğa başladı. Ardından rol aldığı Diriliş Ertuğrul ile ekranlarda tanınan oyuncu en son Kalbimdeki Deniz isimli dizide yer aldı.

Edip Tepeli,

1 Ocak 1989 İzmir doğumlu Türk oyuncu Kurt Seyit ve Şura dizisi ile oyunculuğa başladı. Henüz kariyerinin başında olan oyuncu son olarak ise kısa süreli Yıldızlar Şahidim dizisinde yer aldı.

Yiğit Koçak,

Su Dura,

Sibel Ergün,

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER