Dizi Haberleri > Seni Kimler Aldı Talat Kimdir? Serhan Yavaş Yeni dizisi

Seni Kimler Aldı Talat Kimdir? Serhan Yavaş Yeni dizisi

Seni Kimler Aldı Talat Kimdir? Serhan Yavaş Yeni dizisi

En son 2013 yılında Adını Kalbime Yazdım isimli dizide izlediğimiz Serhan Yavaş, Atv’nin yeni dizisi Seni Kimler Aldı ile ekranlara geri dönüyor. Uzun süredir ekranlarda görünmeyen başarılı oyuncu Pastel Film’in yapımcılığını üstlendiği Seni Kimler Aldı dizisinde başrolde yer alacak. Duygu Yetiş, Yiğit Kirazcı ve Fulya […]

18 Nisan 2017 - 12:34

En son 2013 yılında Adını Kalbime Yazdım isimli dizide izlediğimiz Serhan Yavaş, Atv’nin yeni dizisi Seni Kimler Aldı ile ekranlara geri dönüyor. Uzun süredir ekranlarda görünmeyen başarılı oyuncu Pastel Film’in yapımcılığını üstlendiği Seni Kimler Aldı dizisinde başrolde yer alacak. Duygu Yetiş, Yiğit Kirazcı ve Fulya Zenginer’le başrolleri paylaşacak olan Serhan Yavaş dizide Talat karakterine hayat verecek. Barış’ın ilişkisine onay vermeyen annesi Cahide, bu ilişkiyi sadece Zehra’dan değil amcası sandığı ama gerçekte babası olan Talat’tan da uzak tutmaya çalışacaktır.

27 Nisan 1972 İstanbul doğumlu Tük oyuncu Marmara Üniversitesi Spor Akademisi mezunudur. 2007 yılında Yemin dizisi ile oyunculuk kariyerine başlangıç yapan deneyimli oyuncu ardından rol aldığı Unutulmaz dizisinde ekranlarda tanındı. Başarılı oyuncu son olarak ise Adını Kalbime Yazdım adlı dizinin kadrosunda yer aldı.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?