Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Sensiz Olmaz Dizisi Final mi Yapıyor? Neden Final Yapıyor? Bitiyor Mu?

Kanal 7 ekranları Hint dizileri ile gündeme gelmeye devam etmiş ve nisan ayında yayınlanmaya başlayan Sensiz Olmaz dizisi de bu diziler arasında yerini almıştı. Sensiz Olmaz Dizisi Final mi  Dünya çapında beğeni ile izlenen Rangrasiya adlı Hint dizisinde genç bir köylü kızı olan Parvati (Sanaya Irani) ve Sınır Güvenlik Kuvvetleri Subayı olan Rudra (Ashihs Sharma) […]

Sensiz Olmaz Dizisi Final mi Yapıyor? Neden Final Yapıyor? Bitiyor Mu?
20 Mart 2016 - 16:00 'de eklendi.

Kanal 7 ekranları Hint dizileri ile gündeme gelmeye devam etmiş ve nisan ayında yayınlanmaya başlayan Sensiz Olmaz dizisi de bu diziler arasında yerini almıştı.

Sensiz Olmaz Dizisi Final mi 

Dünya çapında beğeni ile izlenen Rangrasiya adlı Hint dizisinde genç bir köylü kızı olan Parvati (Sanaya Irani) ve Sınır Güvenlik Kuvvetleri Subayı olan Rudra (Ashihs Sharma) arasında yaşanan imkansız büyük aşkın hikâyesi konu alan dizi beğeni toplamıştı.. Çocuk yaşlarda annesinin evi terk etmesi sebebiyle psikolojik bir çöküntü yaşayan Rundra, mesleğine aşık, disipline çok önem veren amansız ve katı kuralları olan bir subaydır. O kadın-erkek ilişkilerine olan inancını çoktan kaybetmiştir, hayatında aşka ve sevgiye yer olmayan bir kişiliği vardır. Aşkı uzak durulması gereken bir büyüye benzeten Rundra’nın en büyük tutkusu işidir. Bu güzel dizi kendine hayran kitlesi oluşturmayı başardı ancak ne yazık ki bu hayran kitlesi oldukça düşüktü ve dizi reytinglere yenik düştü.

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER