Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Sevda Kuşun Kanadında Doktor Elif Zorlu Kimdir? Buse Varol Yeni Dizisi

Trt 1’in sevilen dizisi Sevda Kuşun Kanadında’ya taze kan. Miss Turkey güzeli Buse Varol, Sevda Kuşun Kanadında adlı diziyle anlaşmaya vardı. Güzel oyuncu Doktor Elif Zorlu karakterine hayat verecek. Tozlu Yollar, Arka Sokaklar ve Şehrin Melekleri adlı tv dizileriyle ün kazanan başarılı oyuncu Sevda Kuşun Kanadında doktor rolünü canlandıracak.. 1 Ocak 1990 İzmir doğumlu Türk […]

Sevda Kuşun Kanadında Doktor Elif Zorlu Kimdir? Buse Varol Yeni Dizisi
30 Kasım 2016 - 17:31 'de eklendi.

Trt 1’in sevilen dizisi Sevda Kuşun Kanadında’ya taze kan. Miss Turkey güzeli Buse Varol, Sevda Kuşun Kanadında adlı diziyle anlaşmaya vardı. Güzel oyuncu Doktor Elif Zorlu karakterine hayat verecek. Tozlu Yollar, Arka Sokaklar ve Şehrin Melekleri adlı tv dizileriyle ün kazanan başarılı oyuncu Sevda Kuşun Kanadında doktor rolünü canlandıracak..

1 Ocak 1990 İzmir doğumlu Türk sinema ve dizi oyuncusudur. Eğitimini Eğitim Fakültesi’nde Öğretmenlik bölümünde tamamladıktan sonra 2012 senesinde Miss Turkey güzellik yarışmasına katıldı. Miss Turkey güzellik yarışmasında başarı kazandıktan sonra bir süre modellik yaptı. Daha sonra oyunculuğa yönelerek Tozlu Yollar adlı televizyon dizisinde rol aldı. Güzel oyuncu ardından Arka Sokaklar, Şehrin Melekleri ve Kış Güneşi adlı dizilere hayat verdi.

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER