Seviyor Sevmiyor 8. Bölüm Fragmanı Yayınlandı (4 Eylül Pazar)

Seviyor Sevmiyor yeni bölümleriyle yeni yayın gününde ve saatinde ekranlara gelmeye devam ediyor. Renkli görüntüleriyle ekranların karşısına gelen Romantik-Komedi dizisinin 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Pazar günlerinin vazgeçilmezi haline gelen dizide yeni olaylar izleyenlerini meraklandırdı.

Seviyor Sevmiyor 8. bölümüyle 4 Eylül 2016 pazar günü saat 21:00’de ATV ekranlarında sizlerle olmaya devam edecektir.

Seviyor Sevmiyor Son Bölümünde Neler Oldu! Neler Yaşandı!

Dizinin son bölümünde Deniz gerçekleri Yiğit’e anlatmaya karar vermişti. Ne olursa olsun aşkını ona anlatmak istese de cesaret edememişti . Fakat Yiğit artık Deniz’in kim olduğunu anlamıştı. Yiğit, Deniz’e ben senin kim olduğunu biliyorum diyerek korkulan gerçekleri ortaya çıkarmıştı.

Seviyor Sevmiyor 8. Bölüm Fragmanı

Related Articles

2 yorum

  1. 78

    Önceki yoruma katiliyorum, ama Diziye devam bakacagim. Sonunda ortaya cikacak yalanlari ve o layini bulacak.

  2. İsim *

    İremden nefret ediyorum yemin ediyorum ki o geri zekalı ukalanın boğazını sıkıp pörtlek gözlerini oymak ördek ağzını yırtmak meymenetsiz suratını tanınmaz hale sokmak istiyorum ..bi insan bu kadar mı şerefsiz ve aşşalık olur ..sen nasıl bi gurur haysiyet taşıyosun ki bilmiyorum bilmek de istemiyorum sırf bu kadının karaktersizliği yüzünden diziyi bırakıyorum daha fazla kalbim dayanmıycak Allah belanı versin irem sevenlerin arasına nasıl girdin

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.