Dizi Haberleri > Seviyor Sevmiyor 9. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölümde Neler Olacak?

Seviyor Sevmiyor 9. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölümde Neler Olacak?

Seviyor Sevmiyor 9. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölümde Neler Olacak?

Seviyor Sevmiyor yeni bölümleriyle yeni yayın gününde ve saatinde ekranlara gelmeye devam ediyor. Renkli görüntüleriyle ekranların karşısına gelen Romantik-Komedi dizisinin 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Pazar günlerinin vazgeçilmezi haline gelen dizide yeni olaylar izleyenlerini meraklandırdı. Seviyor Sevmiyor 9. bölümüyle 11 Eylül 2016 pazar günü saat 20:00’de ATV ekranlarında sizlerle […]

05 Eylül 2016 - 00:32

Seviyor Sevmiyor yeni bölümleriyle yeni yayın gününde ve saatinde ekranlara gelmeye devam ediyor. Renkli görüntüleriyle ekranların karşısına gelen Romantik-Komedi dizisinin 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Pazar günlerinin vazgeçilmezi haline gelen dizide yeni olaylar izleyenlerini meraklandırdı.

Seviyor Sevmiyor 9. bölümüyle 11 Eylül 2016 pazar günü saat 20:00’de ATV ekranlarında sizlerle olmaya devam edecektir.

Seviyor Sevmiyor Son Bölümünde Neler Oldu! Neler Yaşandı!

Dizinin son bölümünde evlilik teklifine şahit olan Deniz, İstanbul’dan uzaklaşmak istemişti. Zorlu gününde yanında bulunan Tuna onunla birlikte gitmiş ve aşkını ilan etmişti. Diğer yandan İrem ise Yiğit’i kendinden soğutmak için elinden geleni sergilemişti. Deniz ile İrem tekrardan barışır ve Yiğit’e gerçekleri anlatan mektup yazmıştı. Gerçekleri anlatan mektubu okuyan Yiğit şimdi ne yapacak?

Seviyor Sevmiyor 9. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?