Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Seviyor Sevmiyor Dizisi Nerede Çekiliyor? Seti Nerede?

MF Yapım yeni projesi ile ekran karşısına çıkmaya hazırlanıyor ve dizi şimdiden gündeme gelmeye başlamış durumda. Başrollerinde çok iyi bildiğiniz ve sevdiğiniz oyunculardan oluşuyor. Seviyor Sevmiyor dizisi detayları haberin devamında. Yapımcılığı MF yapım tarafından üstlenilmiş olan romantik- komedi tarzındaki Seviyor Sevmiyor dizisi nerede çekiliyor? Genç ve yetenekli oyuncuların yer alacağı projede aşk eğlenceli bir şekilde […]

Seviyor Sevmiyor Dizisi Nerede Çekiliyor? Seti Nerede?
18 Nisan 2016 - 14:53 'de eklendi.

MF Yapım yeni projesi ile ekran karşısına çıkmaya hazırlanıyor ve dizi şimdiden gündeme gelmeye başlamış durumda. Başrollerinde çok iyi bildiğiniz ve sevdiğiniz oyunculardan oluşuyor. Seviyor Sevmiyor dizisi detayları haberin devamında.

Yapımcılığı MF yapım tarafından üstlenilmiş olan romantik- komedi tarzındaki Seviyor Sevmiyor dizisi nerede çekiliyor?
Genç ve yetenekli oyuncuların yer alacağı projede aşk eğlenceli bir şekilde konu ediliyor. Bir yaz dizisi olacağı ve haziran ayında seyirci ile buluşacağı düşünülüyor. Seviyor Sevmiyor ‘un senaristliğini Alsel Bonfil ve Hakan Bonomo ikilisi yazıyor. Başrollerde ise Yiğit Kirazcı ve Zeynep Çamcı gibi genç ve çok yetenekli isimler yer alıyor. Yiğit Kirazcı’yı Güllerin Savaşındaki karizmatik halleri ile, Zeynep Çamcı’yı ise Beni Böyle Sev dizisindeki göz dolduran performansı ile hatırlıyoruz. Romantik komedi tadındaki diziyi izleyici oldukça Merak ediyor ve yayımlanacağı günü adeta iple çekiliyor. Çekimlerin İstanbul’da olacağı düşünülen Seviyor Sevmiyor, son dakika kararı ile farklı bir yere çekilebilir. Bu yüzden çekim yeri ile alakalı net bir bilgi verilmiyor.

Seviyor Sevmiyor Oyuncu Kadrosu için Tıklayın.

 

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER