Seviyor Sevmiyor Oyuncuları Konusu ve Biyografileri

Başrollerinde, Gökhan Alkan, Zeynep Çamcı, Gonca Sarıyıldız ve Yiğit Kirazcı da yer aldığı yaz dizisi Seviyor Sevmiyor her hafta pazar günleri en çok izlenme oranını yakalamaya devam ediyor. Sevilen dizinin oyuncu kadrosunu, konusunu ve tüm detaylarını buradan öğrenebilirsiniz.

Yapımcılığını MF Yapım‘ın üstlendiği yeni dizinin Başrollerinde Gökhan Alkan, Zeynep Çamcı, Gonca Sarıyıldız ve Yiğit Kirazcı’nın yer aldığı , senaryosu Aksel Bonfil  ile Hakan Bonomo tarafından kaleme alınan Seviyor Sevmiyor dizisinin çekimleri İstanbul’da devam ediyor. She Was Pretty isimli Kore dizisinin uyarlaması Seviyor Sevmiyor kendi gününde reyting rekortmenliğini sürdürüyor.

Seviyor Sevmiyor Konusu: Deniz (Zeynep Çamcı) küçükken çok zengin bir ailenin kızıydı. Güzelliği ve popülerliğiyle okulun gözdeleri arasındaydı. Yiğit (Gökhan Alkan) de okuldaki herkesin alay ettiği gözlüklü, kısa boylu ve şişman bir çocuktu. Bu ikilinin yolları ortaokuldayken kesişir.

Yiğit (Gökhan Alkan), herkes tarafından dışlanmasına rağmen Deniz (Zeynep Çamcı) ona kol kanat gerer. Aralarında sıcacık bir bağ kurulmuştur. Deniz (Zeynep Çamcı), Yiğit (Gökhan Alkan)’in ilk arkadaşı ve ilk aşkı oluverir. Ancak Yiğit (Gökhan Alkan) 15 yaşındayken babasıyla birlikte Amerika’ya taşınmak zorunda kalınca ayrı düşerler. Sonrasında Deniz (Zeynep Çamcı)’in hayatında başka değişimler de olur.

Ailesinin matbaa şirketi iflas eder önce. Ardından o zamana kadar annesinden aldığı güzel genler gider, yerine babasının pek de güzel olmayan genleri gelir. Deniz (Zeynep Çamcı) o harika güzelliğini de kaybetmiştir. Şansı bir türlü yaver gitmeyen Deniz (Zeynep Çamcı), üniversiteden sonra iş de bulamaz. 29 yaşına geldiğinde, kendi söylemiyle hayatı ıskalamış olur. Yiğit (Gökhan Alkan) ise bu zaman içerisinde zayıflar, son derece yakışıklı bir delikanlı olur. Bu da yetmezmiş gibi kariyerinde yükseldikçe yükselir.

Seviyor Sevmiyor yeni bölüm fragmanı

Seviyor Sevmiyor Oyuncuları;

Zeynep Çamcı (Deniz) Kimdir?

Zeynep Çamcı, 11 Aralık 1986 Bodrumda dünyaya gelmiştir.  İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümünden mezun olmuştur. Türkiye Zeynep’i Recep İvedik 3 filmi ile tanımıştır. İkinci sezonunda katıldığı Leyla ile Mecnun dizisinden, aynı sezon sonunda ayrılmıştır. DAha sonra Trt 1 ekranlarında yayınlanan Beni böyle Sev dizisinde de ününe ün katmıştır.
Zeynep Çamcı

Yiğit Kirazcı (Tuna) Kimdir?

Yakışıklı oyuncu 17 Ağustos 1983 İstanbul’ dünyaya gelmiştir. Son rol aldığı ve yakın zamanda da Final yapan Güllerin Savaşı isimli dizide Mert Gencer karakteri ile kendisini tanıdık. 2005 yılında Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklam Bölümünden mezun olduktan sonra Ümit Çırak Modern Oyunculuk Teknik Atölyesinde oyunculuk için özel ders almıştır. Yiğit Kirazcı aynı zamanda Üç Mota Oyunculuk Atölyesi öğrencisidir.
Yiğit Kirazcı kimdir?

Gökhan Alkan: (Yiğit)

Genç oyuncu 8 Aralık 1987 İstanbul doğumludur. DAha önce bir çok dizi ve sinema filminde rol almıştır. 2014-2015 yılları arasında Fox ekranlarında yayınlanan Kocamın Ailesi dizisinde başrol oynamıştır.
Gökhan Alkan:

Gonca Sarıyıldız: (irem)

Başarılı genç oyuncu Gonca 10 Şubat 1986 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. 1,75 boya sahip güzel oyuncu 56kg’dır. Oyunculuk hayatına Yeditepe Üniversitesi Tiyatro bölümünü bitirmiştir. İlk rol aldığı dizi ise Star ekranlarında yayınlanan Muhteşem Yüzyıl’da Şehzade Mustafa’nın cariyesi Fatma Sultan’ı oynamıştır. Daha sonra ise Diğer Yarım dizisinde Esma karakterine hayat vermiştir. Son olarak ise Bedel dizisinde rol almıştır.

Gonca Sarıyıldız (İrem)

Related Articles

2 yorum

  1. Fatma demircan

    Lütfen dizinin yönetmeni yiğit artık üzülmesin deniz tunayla evlense bişeyler hep yarım kalacak deniz yiğitle evlenmeli ayrıca ikiyüzlü denizede çok sinir oluyorum hatasını bir an önce anlamalı deniz şu anki bencilliğiyle yiğiti asla haketmiyor yiğit onu biçokkere affetti yiğit sakın ölmesin artık mutlu olmayı hak ediyor

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.