Dizi Haberleri > Son Destan 2. Bölüm Fragmanı 10 Ocak 2017

Son Destan 2. Bölüm Fragmanı 10 Ocak 2017

Son Destan 2. Bölüm Fragmanı 10 Ocak 2017

İkinci Dünya Savaşı‘nın son vaktinde yazılması gereken Son Destan hikayesinin ele alındığı yeni dizi bu akşam ilk bölümüyle TRT 1 ekranlarında yayınlandı. Son Destan 2. yeni bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan nefes kesen ilk bölümün ardından tanıtıldı. Yayınlanan fragman ilk olarak buradan izleyiciye sunuldu. Fragmanı hd görüntü kalitesiyle buradan seyredebilirsiniz. […]

03 Ocak 2017 - 18:46

İkinci Dünya Savaşı‘nın son vaktinde yazılması gereken Son Destan hikayesinin ele alındığı yeni dizi bu akşam ilk bölümüyle TRT 1 ekranlarında yayınlandı. Son Destan 2. yeni bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan nefes kesen ilk bölümün ardından tanıtıldı. Yayınlanan fragman ilk olarak buradan izleyiciye sunuldu. Fragmanı hd görüntü kalitesiyle buradan seyredebilirsiniz. İyi seyirler..

Destan, bir yanda erdemleriyle beraber ağalığa son vermek, diğer yanda ise bir tarafa savrulmuş ailesini bir arada toplamak ister. Ancak Destan’ın ailesiyle sınanması bir türlü bitmek bilmez. Öte yandan düşman kızı Nergis’in kendisine aşık olması kahramanımızı etin bir mücadelenin içine iter.

Son Destan 2. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?