Dizi Haberleri > Son Hatıra Konusu Oyuncuları Karakterleri Nerede Çekiliyor? Fragman

Son Hatıra Konusu Oyuncuları Karakterleri Nerede Çekiliyor? Fragman

Son Hatıra Konusu Oyuncuları Karakterleri Nerede Çekiliyor? Fragman

İddialı bir dizi yeni sezon öncesi ekranların başına geliyor. Proje aşamasında olan dizinin yapımcılığını Limon Yapım üstlendi. Ekranların sevilen dizisi olma yolunda büyük uğraşla hazırlanan dizinin ismi Son Hatıra olarak belirlendi. Dizinin başrollerine hayat verecek isimlerin iddialı oyuncular olduğu dikkat çekiyor. Son olarak Acil Aşk Aranıyor dizisinde rol alan […]

20 Temmuz 2016 - 18:18

İddialı bir dizi yeni sezon öncesi ekranların başına geliyor. Proje aşamasında olan dizinin yapımcılığını Limon Yapım üstlendi. Ekranların sevilen dizisi olma yolunda büyük uğraşla hazırlanan dizinin ismi Son Hatıra olarak belirlendi.

Dizinin başrollerine hayat verecek isimlerin iddialı oyuncular olduğu dikkat çekiyor. Son olarak Acil Aşk Aranıyor dizisinde rol alan yakışıklı oyuncu Serhat Teoman ile anlaşmaya varıldı. Kadın Başrol için ise geçtiğimiz sezon 46 Yok Olan dizisinde rol alan güzel oyuncu Melis Birkan ile anlaşıldı.

Son Hatıra Konusu;

Konuyla ilgili bir açıklama yapılmadı. Net bir bilgi elimize geçtiği zaman sizlerle paylaşacağız.

Son Hatıra Nerede Çekiliyor?

Dizinin nerede çekileceği hakkında henüz bir fikir paylaşılmamıştır. İlerleyen zamanda konu hakkında bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Son Hatıra Oyuncuları;

Serhat Teoman;

serhat-teoman-son-hatira

Melis Birkan;

 

melis-birkan-son-hatira

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?