Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Sonsuz Aşk Film Fragmanı | Vizyon Tarihi Belli Oldu

Taff Prodüksiyon’un yeni filmi Sonsuz Aşk çok yakında beyazperde izleyicisiyle buluşuyor. İki ünlü oyuncuyu bir araya getiren Sonsuz Aşk filminin çekimleri tamamlandı. Ünlü oyuncu Fahriye Evcen ile Murat Yıldırım‘ın başrollerini paylaştığı Sonsuz Aşk filmi için geri sayım başladı. Mart 2017’de vizyona girecek olan filmin yapımcılığını Taff Prodüksiyon üstlendi. Yönetmen koltuğunda Ahmet Katıksız bulunurken senaristliğini ise Deniz Akçay Katıksız kaleme aldı. Bir […]

Sonsuz Aşk Film Fragmanı | Vizyon Tarihi Belli Oldu
17 Şubat 2017 - 11:24 'de eklendi.

Taff Prodüksiyon’un yeni filmi Sonsuz Aşk çok yakında beyazperde izleyicisiyle buluşuyor. İki ünlü oyuncuyu bir araya getiren Sonsuz Aşk filminin çekimleri tamamlandı. Ünlü oyuncu Fahriye Evcen ile Murat Yıldırım‘ın başrollerini paylaştığı Sonsuz Aşk filmi için geri sayım başladı.

Mart 2017’de vizyona girecek olan filmin yapımcılığını Taff Prodüksiyon üstlendi. Yönetmen koltuğunda Ahmet Katıksız bulunurken senaristliğini ise Deniz Akçay Katıksız kaleme aldı. Bir süredir merakla beklenen aşk hikayesinde sona gelindi. Yoğun geçen çekimlerin ardından yeni sinema filmi Sonsuz Aşk sinemaseverle buluşmak için gün sayıyor.

Sonsuz Aşk Vizyon Tarihi

Sonsuz Aşk filmi beyazperde izleyicisiyle 24 Mart 2017 Cuma günü buluşacak.

Sonsuz Aşk Nerede Çekiliyor?

Çekimleri 17 Eylül’de başlayan filmin ilk durağı İstanbul oldu. Daha sonra ki çekimler için detayları sizlerle paylaşacağız.

Sonsuz Aşk Konusu;

Aşk hikayesinde Zeynep kardeşi ile birlikte kurulmuş düzenlerinde yaşamlarını renklendirme çabalarındadır. Diğer yandan Can ise genç bir profesör olmuştur. Aşk kırıntılarının hiç beklenmedik anda çıka gelmesi ikiliyi aşılması zor engellerden sonsuz aşka sürükleyecektir.

Sonsuz Aşk Fragmanı

Sonsuz Aşk Oyuncuları;

Fahriye Evcen (Zeynep);

sonsuz-ask-zeynep-fahriye-evcen-kimdir

Murat Yıldırım (Can);

sonsuz-ask-murat-yildirim-kimdir

Fatih Al;

Didem İnselel;

Filiz Ahmet;

Ege Aydan;

Zeynep Özder;

Nazlı Pınar Kaya;

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER