Dizi Haberleri > Sonunda belli oldu! Kösem Sultan’ı kim oynayacak?

Sonunda belli oldu! Kösem Sultan’ı kim oynayacak?

Sonunda belli oldu! Kösem Sultan’ı kim oynayacak?

Sonunda belli oldu! Kösem Sultan’ı kim oynayacak? Yeni dizi olarak bildirilen ve bildirildiği andan itibaren çok ilgi gören Kösem Sultan dizisi hakkında dedikodular ve sızıntılar sosyal medyada dolaşıyor. Kösem Sultan dizisinde ki oyuncular belli oldu mu? Kösem Sultan dizisinde Kösem Sultan karakterini kimin oynayacağı belli […]

28 Temmuz 2015 - 16:45

Sonunda belli oldu! Kösem Sultan’ı kim oynayacak?

Yeni dizi olarak bildirilen ve bildirildiği andan itibaren çok ilgi gören Kösem Sultan dizisi hakkında dedikodular ve sızıntılar sosyal medyada dolaşıyor. Kösem Sultan dizisinde ki oyuncular belli oldu mu? Kösem Sultan dizisinde Kösem Sultan karakterini kimin oynayacağı belli oldu mu?

TIMS ekibi Muhteşem Yüzyıl başarısından sonra Kösem Sultan dizisi için çalışmalara başlamıştı. TIMS ekibi Kösem Sultan karakterini canlandıracak kişiyi bulması biraz uzun sürdü. Ekip Safiye Sultan karakteri için Hülya Avşar’ı uygun gördü ve kadrosuna dahil etti.

Rolün sahibi belli oldu mu?

Dizinin başrol oyuncusu yani Kösem Sultan karakteri için Beren Saat’e teklif götüren TIMS ekibi oyuncuyu kadrosuna dahil ederek Kösem Sultan’ı kim oynayacak sorularına bir netlik getirdi. Beren Saat bu dizide 16-20 yaş arası bir karakter canlandıracak.

Dizi henüz başlamadan başrol Kösem Sultan karakteri için bir çok dedikodu ortaya çıkmıştı. Bensu Soral, Sibel Kekilli ve Tuba Büyüküstün ile çıkan dedikoduların sonucunda rolün sahibi Beren Saat oldu.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?