Dizi Haberleri > Sporun Renkleri Sunucusu Hakan Artış Kimdir?

Sporun Renkleri Sunucusu Hakan Artış Kimdir?

Sporun Renkleri Sunucusu Hakan Artış Kimdir?

Cumartesi günleri yayınlanmaya başlayan Sporun Renkleri adlı programın sunuculuğunu üstlenen Hakan Artış kimdir? Her hafta sonu sürpriz konukları ağırlayan Hakan Artış programda sağlıklı beslenme, özel konular ve gündelik spor egzersizleri konusunda izleyiciyi bilgilendirecek. Türk milli basketbolcu olan Hakan Artış aynı zamanda spor yöneticisidir. Fenerbahçe spor […]

06 Ocak 2017 - 18:11

Cumartesi günleri yayınlanmaya başlayan Sporun Renkleri adlı programın sunuculuğunu üstlenen Hakan Artış kimdir? Her hafta sonu sürpriz konukları ağırlayan Hakan Artış programda sağlıklı beslenme, özel konular ve gündelik spor egzersizleri konusunda izleyiciyi bilgilendirecek.

Türk milli basketbolcu olan Hakan Artış aynı zamanda spor yöneticisidir. Fenerbahçe spor kulübü alt yapısında yetişmiştir. Fenerbahçe’den Efes Pilsen’e transfer olup o sezon Milli takıma seçildi. Daha sonra yetiştiği takıma geri döndü ve 10 sene boyunca sarı lacivertli formayı terletti. Basketbol kariyerini bitirdikten sonra program sunmaya başladı. Hayatım Spor ve Spor Aşkına gibi programlarda yer aldı.

 

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?