Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Sporun Renkleri Sunucusu Hakan Artış Kimdir?

Cumartesi günleri yayınlanmaya başlayan Sporun Renkleri adlı programın sunuculuğunu üstlenen Hakan Artış kimdir? Her hafta sonu sürpriz konukları ağırlayan Hakan Artış programda sağlıklı beslenme, özel konular ve gündelik spor egzersizleri konusunda izleyiciyi bilgilendirecek. Türk milli basketbolcu olan Hakan Artış aynı zamanda spor yöneticisidir. Fenerbahçe spor kulübü alt yapısında yetişmiştir. Fenerbahçe’den Efes Pilsen’e transfer olup o […]

Sporun Renkleri Sunucusu Hakan Artış Kimdir?
06 Ocak 2017 - 18:11 'de eklendi.

Cumartesi günleri yayınlanmaya başlayan Sporun Renkleri adlı programın sunuculuğunu üstlenen Hakan Artış kimdir? Her hafta sonu sürpriz konukları ağırlayan Hakan Artış programda sağlıklı beslenme, özel konular ve gündelik spor egzersizleri konusunda izleyiciyi bilgilendirecek.

Türk milli basketbolcu olan Hakan Artış aynı zamanda spor yöneticisidir. Fenerbahçe spor kulübü alt yapısında yetişmiştir. Fenerbahçe’den Efes Pilsen’e transfer olup o sezon Milli takıma seçildi. Daha sonra yetiştiği takıma geri döndü ve 10 sene boyunca sarı lacivertli formayı terletti. Basketbol kariyerini bitirdikten sonra program sunmaya başladı. Hayatım Spor ve Spor Aşkına gibi programlarda yer aldı.

 

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER