Dizi Haberleri > Sungurlar Yeni Sezon 35. Bölüm

Sungurlar Yeni Sezon 35. Bölüm

Sungurlar Yeni Sezon 35. Bölüm

Sungurlar Yeni Sezon 35. Bölüm izle.

10 Ekim 2015 - 20:16

Samanyolu Televizyonu’nun iddialı yapılmlarından olan Sungurlar Dizisi yeni sezona merhaba dedi. Sungurlar Yeni Sezon 1. Bölüm İzle. Sungurlar dizisinde heyecan, aksiyon devam ediyor. Yeni sezonda izleyiciyi ekrana kilitleyecek olan Sungurlar Dizisinde neler olacak? Sungurlar Yeni Sezon 35. Bölüm İzle! Sungurlar Dizisinin yeni bölümünde şunlar yaşanacak.
Türkiye’de bir kaos oluşturmak için son kozunu oynamaya hazırlanan farklı bölgelerin liderleri, ülkelerin kaderlerinin belirlendiği bir toplantıda buluşur. Bu toplantıya sızmayı başaran ve önemli delilleri ele geçirmeye çalışan Sungurlar, büyük operasyon için harekete geçer. Ancak harekete geçme planı, daha büyük bir olayın yaşanmasını tetikler.

NAZA İÇİN ARTIK İNTİKAM ALMA ZAMANI GELMİŞTİR
Diğer bir yanda ekip içinde yaşanan ağır bir hesaplaşma da ilk kez gün yüzüne çıkar. Düğününde ağır saldırıya uğrayan Naza, bunun Meryem tarafından yapıldığını ima eden bir mektup alır. Meryem’le ağır bir hesaplaşmaya hazırlanan Naza, Dilan’ın kaçırılması ve öldürülmesiyle öfkeden deliye döner. Büyük bir hırsla dolan Naza için artık intikam alma zamanı gelmiştir.

sungurlar-yeni-sezon-35.-bolum-izle–10-ekim-2015-stv-20.jpg

Başrollerinde Mert Kılıç, Dilara Büyükbayraktar, Bora Karakul, Mehmet Küçük ve Merve Anlağan gibi oyuncuların yer aldığı Sungurlar dizisi cumartesi akşamı yeni sezon 35. Bölümü ile STV ekranlarında…

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?