Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Tahin Pekmez Tv Filmi Oyuncuları Fragmanı Konusu

Yeni sezonda iddialı Tv filmleri fark yaratacak gibi görünüyor. Bir çok Tv filminin başlayacağı 2016-2017 yeni sezonuna yepyeni bir film daha eklendi. Çok yakında Tv8 ekranlarında başlayacak olan Tahin Pekmez Tv filmi adını duyurdu. BKM Film imzalı Tahin Pekmez  Tv filmi çekimlerine yakın zamanda başladı. Başrollerde iki yeni isimle anlaşan yapım şirketi Hande Soral ile […]

Tahin Pekmez Tv Filmi Oyuncuları Fragmanı Konusu
04 Eylül 2016 - 20:31 'de eklendi.

Yeni sezonda iddialı Tv filmleri fark yaratacak gibi görünüyor. Bir çok Tv filminin başlayacağı 2016-2017 yeni sezonuna yepyeni bir film daha eklendi. Çok yakında Tv8 ekranlarında başlayacak olan Tahin Pekmez Tv filmi adını duyurdu.

BKM Film imzalı Tahin Pekmez  Tv filmi çekimlerine yakın zamanda başladı. Başrollerde iki yeni isimle anlaşan yapım şirketi Hande Soral ile Berk Atan’ı kadrosuna kattı.

Tahin Pekmez Çekiliyor?

Çekimleri Eylül ayında başlayan Tv filminin nerede çekildiği hakkındaki detayları ilerleyen günlerde sizlerle paylaşacağız.

Tahin Pekmez Konusu;

Filmin konusu hakkında detaylı bilgileri önümüzdeki günlerde sizlerle paylaşacağız.

Tahin Pekmez Fragman

Fragmanı yayınlanır yayınlanmaz ilk buradan izleyebilirsiniz.

Tahin Pekmez Oyuncuları

Berk Atan Kimdir?

İzmir Bornova doğumlu Atan 26 Eylül 1991 senesinde dünyaya gelmiştir. Eğitimine Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Halkla İlişkiler bölümünde devam etmektedir. Kariyerine modellik yaparak başlayan Berk Atan, Best Model of Turkey ve Best Model of The World birincisi olmuştur. Modelliğin yanı sıra Mahşer-i Cümbüş Tiyatro ekibinde Dilek Çelebi’den oyunculuk eğitimleri almıştır. Oyunculuk kariyerine ilk kez Herşey Yolunda Merkez dizisiyle adım atmıştır.

tahin-pekmez-filmi-berk-atan-kimdir

Hande Soral Kimdir?

Bursa İnegöl doğumlu Soral 2 Şubat 1987 senesinde dünyaya gelmiştir. İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji Bölümü mezunudur. Komedi Dükkanı programında sahneye çıktıktan sonra oyunculuk teklifi aldı. Yılanların Öcü dizisiyle ilk oyunculuk kariyerine adım attı. Güzel oyuncu daha sonra Çalıkuşu, Fatih ve Küçük Kadınlar dizilerinde tanındık yüz oldu.

tahin-pekmez-filmi-hande-soral-kimdir

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER