Dizi Haberleri > Tamer Karadağlı ile Para Odası Yakında Kanal D’de

Tamer Karadağlı ile Para Odası Yakında Kanal D’de

Tamer Karadağlı ile Para Odası Yakında Kanal D’de

Yapımcılığını Nisan Yapım’ın üstlendiği yepyeni bir yarışma programı ekranların başına geliyor. Kanal D ekranlarında yayınlanacak yarışma programının sunuculuğunu herkes tarafından tanınmış ünlü oyuncu Tamer Karadağlı yapacak. Para Odası olarak belirlenen yarışma programında yarışmacılar aileleriyle birlikte yarışacaklar. Her şey yarışmacıların ailelerinin elinde olduğu yarışmada yarışmacılar tahmin sorularını yanıtlayacaktır. Aileler ise bu aşamada para […]

29 Temmuz 2016 - 16:41

Yapımcılığını Nisan Yapım’ın üstlendiği yepyeni bir yarışma programı ekranların başına geliyor.

Kanal D ekranlarında yayınlanacak yarışma programının sunuculuğunu herkes tarafından tanınmış ünlü oyuncu Tamer Karadağlı yapacak. Para Odası olarak belirlenen yarışma programında yarışmacılar aileleriyle birlikte yarışacaklar.

Her şey yarışmacıların ailelerinin elinde olduğu yarışmada yarışmacılar tahmin sorularını yanıtlayacaktır. Aileler ise bu aşamada para ödüllerini toplayacaktır. Etaplarda yarışmacılara yöneltilen 7 soruya en yakın cevabı veren yarışmacı Para Odasına bağlanacaktır. Ana yarışma stüdyosunda yaşananlardan haberleri olmayan aileler para ödüllerinin hangi kutuda olduğunu bilmeden seçim yapacaklardır.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?