Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Tarih Netleşti Burak Özçivit ile Fahriye Evcen Evleniyor

Yakışıklı oyuncu Burak Özçivit ile güzel oyuncu Fahriye Evcen’in ne zaman evleneceği netlik kazandı. Uzun süredir birlikte olan Fahriye Evcen, Burak Özçivit çiftinin evlilik tarihi belli oldu. Yaklaşık 3 yıldır birlikte olan çiftin Roma’da sürpriz bir şekilde nikah kıydığının asılsız haberleri yer almıştı. Sezon finalinde olan Kara Sevda dizisi başrol oyuncusu Burak Özçivit yaptığı evlilik […]

Tarih Netleşti Burak Özçivit ile Fahriye Evcen Evleniyor
21 Temmuz 2016 - 13:12 'de eklendi.

Yakışıklı oyuncu Burak Özçivit ile güzel oyuncu Fahriye Evcen’in ne zaman evleneceği netlik kazandı.

Uzun süredir birlikte olan Fahriye Evcen, Burak Özçivit çiftinin evlilik tarihi belli oldu. Yaklaşık 3 yıldır birlikte olan çiftin Roma’da sürpriz bir şekilde nikah kıydığının asılsız haberleri yer almıştı.

Sezon finalinde olan Kara Sevda dizisi başrol oyuncusu Burak Özçivit yaptığı evlilik teklifinden evet yanıtı almıştı. Bu yanıt üzerine Fahriye Evcen’in ailesi ile tanışan yakışıklı oyuncu ailenin elini öperek onaylarını aldı.

Evlilik için daha erken olduğunu söyleyen ikilinin 2016’da nikah masasına oturan Kıvanç Tatlıtuğ – Banu Dizer ve ardından Kenan İmirzalıoğlu – Sinem Kobal çiftinden sonra gözler üstlerine çevrilmişti.

Çiftin bu yıl içerisinde evlenmeyeceği 2017 yılında evleneceği öğrenildi.

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER