Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Tatlı İntikam 22. Bölüm Fragmanı 17 Eylül Cumartesi Yeni Bölüm Fragman Yayınlandı

İzleyicilerin gönlünde taht kuran yaz dizisi Tatlı İntikam 22. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dizi yayınlandığı haftalarda elde ettiği reyting başarısı gün geçtikçe artış göstermektedir. Sinan, Pelin’e evlenme teklifi etmiş ve evet cevabını almıştı ve sırada kız isteme merasimi vardı. Sonunda birbirine zıt düşmüş iki ailenin aralarındaki buzlar erimeye başlamıştır. Sevilen dizi Tatlı intikam 22. yeni bölümü […]

Tatlı İntikam 22. Bölüm Fragmanı 17 Eylül Cumartesi Yeni Bölüm Fragman Yayınlandı
11 Eylül 2016 - 0:13 'de eklendi.

İzleyicilerin gönlünde taht kuran yaz dizisi Tatlı İntikam 22. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dizi yayınlandığı haftalarda elde ettiği reyting başarısı gün geçtikçe artış göstermektedir. Sinan, Pelin’e evlenme teklifi etmiş ve evet cevabını almıştı ve sırada kız isteme merasimi vardı. Sonunda birbirine zıt düşmüş iki ailenin aralarındaki buzlar erimeye başlamıştır.

Sevilen dizi Tatlı intikam 22. yeni bölümü ile 10 Eylül 2016 cumartesi günü saat 20:00’da Kanal D ekranlarında sizlerle olmaya devam edecektir.

Tatlı İntikam Son Bölümünde Neler Oldu! Neler Yaşandı!

Dizinin son bölümünde ailesinin geleceğini düşündüğü Pelin tek hayatının Sinan olduğunu dile getirmişti. Pelin aşkını dolu dizgin yaşarken Sinan eskiden baktığı gibi bakamadığını söylemişti. Pelin ne yaptıysa sadece Sinan için yapmış ve Sinan’ı kaybetmek istemediğini belirtmişti.

Tatlı İntikam 22. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER