Dizi Haberleri > Tatlı İntikam 23. Bölüm Fragmanı ve Özeti Yayınlandı

Tatlı İntikam 23. Bölüm Fragmanı ve Özeti Yayınlandı

Tatlı İntikam 23. Bölüm Fragmanı ve Özeti Yayınlandı

İzleyicilerin gönlünde taht kuran yaz dizisi Tatlı İntikam 23. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yayınlandığı haftalarda elde ettiği reyting başarısı gün geçtikçe artış göstermektedir. Bülent ile Başak’ın evliliğinin ardından sıra Pelin ile Sinan’a gelmiştir. Sevilen dizi Tatlı intikam 23. yeni bölümü ile 24 Eylül 2016 cumartesi günü saat 20:00’da […]

17 Eylül 2016 - 23:15

İzleyicilerin gönlünde taht kuran yaz dizisi Tatlı İntikam 23. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yayınlandığı haftalarda elde ettiği reyting başarısı gün geçtikçe artış göstermektedir. Bülent ile Başak’ın evliliğinin ardından sıra Pelin ile Sinan’a gelmiştir.

Sevilen dizi Tatlı intikam 23. yeni bölümü ile 24 Eylül 2016 cumartesi günü saat 20:00’da Kanal D ekranlarında sizlerle olmaya devam edecektir.

Tatlı İntikam Son Bölümünde Neler Oldu! Neler Yaşandı!

Dizinin son bölümünde Bülent ve Başak için beklenen gün gelmişti. Safiye’nin istemediği Başak kendini zor tutmuştu. Düğün günü Başak ve Bülent’in nikahında yaşanan gelişmelerde Bülent kahkahaya boğdu. Nikah memuru daha soruyu sormadan evet diyen Bülent davetlileri kırdı geçirdi.

Tatlı İntikam 23. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?