Dizi Haberleri > Tatlı İntikam 24. Bölüm Fragmanı (1 Ekim Cumartesi) Rüzgar’ın Son Kozu Ne?

Tatlı İntikam 24. Bölüm Fragmanı (1 Ekim Cumartesi) Rüzgar’ın Son Kozu Ne?

Tatlı İntikam 24. Bölüm Fragmanı (1 Ekim Cumartesi) Rüzgar’ın Son Kozu Ne?

Bu akşam Tatlı İntikam yeni bölümü bitiminde yeni bölüm fragmanı hemen yayınlandı. İzleyicilerin gönlünde taht kuran romantik komedi dizisi Tatlı İntikam 24. yeni bölüm fragmanı yayında. Bülent’le Başak evlendikten hemen sonra sıra Pelin ile Sinan’a gelmiştir. Sinan ile Pelin’in düğünü Rüzgar’ın hamlesiyle son bulmuştur. Peki Sinan’ı nikah masasından kaldıracak olay […]

24 Eylül 2016 - 16:17

Bu akşam Tatlı İntikam yeni bölümü bitiminde yeni bölüm fragmanı hemen yayınlandı. İzleyicilerin gönlünde taht kuran romantik komedi dizisi Tatlı İntikam 24. yeni bölüm fragmanı yayında. Bülent’le Başak evlendikten hemen sonra sıra Pelin ile Sinan’a gelmiştir. Sinan ile Pelin’in düğünü Rüzgar’ın hamlesiyle son bulmuştur. Peki Sinan’ı nikah masasından kaldıracak olay neydi? Sevilen dizi Tatlı intikam 24. yeni bölümü ile 1 Ekim 2016 cumartesi günü saat 20:00’da Kanal D ekranlarında sizlerle olmaya devam edecektir.

Pelin’le Sinan’ı alt üst eden olayda Ceyda, Filiya’da yangın çıkarmıştır. Pelin uğursuzluk olduğunu düşünse de Sinan’la bir araya geldikleri bugüne dek başlarına gelmekdik olay kalmamıştır. Pelin ile Sinan’ın bir arada olması iki aileninde mutsuz oldukları kanaatindedir. Sinan ile evlenme konusunda tereddüt yaşayan Pelin’in aklı karışıktır.

Filiya’nın şokuna giren Sinan umutsuzluğa kapılan Pelin’in ardından tamamen sarsılmıştır. Sinan’ı bekleyen zorlu sınav karşısında Filiya eski günlerinden daha umutludur. Öte yandan Rüzgar son kozunu oynar ve Pelin ile Rüzgar’ın düğününü engeller. Sinan son anda gelen mesajla nikah masasından kalkarak gidecektir.

Tatlı İntikam 24. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?