Dizi Haberleri > Tatlı Küçük Yalancılar hd izle

Tatlı Küçük Yalancılar hd izle

Tatlı Küçük Yalancılar hd izle

Tatlı Küçük Yalancılar, Tatlı Küçük Yalancılar full hd izle.

03 Ekim 2015 - 23:49

Tatlı Küçük Yalancılar 13.Bölümü ile izleyici karşısına çıkacak. Dizi severlerin merakla beklediği Tatlı Küçük Yalancılar 13.Bölüm Cumartesi akşamı ekrana gelecek. Türk dizi tarihinde yeni bir ekol yaratan Tatlı Küçük Yalancılar 13.Bölümünde neler olacak? Tatlı Küçük Yalancılar 13.Bölümde A ortaya çıkacak mı? Tatlı Küçük Yalancılar Final bölümü hakkında tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

TATLI KÜÇÜK YALANCILAR FİNAL BÖLÜMÜNÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

TATLI KÜÇÜK YALANCILAR 13.BÖLÜM ÖZETİ

Sonunda A. ile yüzleşme vakti geldi!
Açelya’yı ararken Müge’nin cesedini bulan Aslı, Selin, Ebru ve Hande’ye, her şeyden habersiz haldeki Açelya da katılır. Evin bahçesindeki mezarın başında şaşkın halde kalakalmış beş kız daha neler olduğunu anlayamadan, yaklaşan siren sesleri, onları bekleyen felaketin habercisi gibidir. Kendilerini önce karakolda, yine Komiser Vecip’in karşısında bulurlar. Üstelik şimdiye kadar olduğundan çok daha kötü durumdadırlar. A., şimdi de Açelya’yı katil, diğerlerini de suç ortağı gibi göstermektedir.

Kızlar nezarette geçirdikleri geceden sonra, çıkarıldıkları nöbetçi mahkeme neticesinde kendilerini bu kez de cezaevinde bulurlar. Diğer yandan herkes onların dışarıya çıkması için çabalamaya başlamıştır. Vildan kızların avukatlığını üstlenirken, Barış ve Toprak da yasa dışı sayılabilecek yollarla, kızları aklayacak deliller bulma çabasındadır. Bu sırada Cesur’un Açelya aleyhinde verdiği ifadeyi öğrenip onun peşine düşerler.

Eren’i öldürenin Ilgaz olduğu ortaya çıkınca Güven de aklanmıştır. İşine geri döner ve o da kızların davasıyla ilgilenmeye başlar.  Bu amaç doğrultusunda Toprak ve Barış’la beraber hareket edecektir.

Hapishane hayatı kızları epeyce zorlamaktadır. Halime isimli bir mahkum onlara kafayı takmış durumdadır. Bitip tükenmek bilmeyen istekleriyle, Selin’in isyan etmesine sebep olacaktır. Bu da, işlerin kızlar için daha tehlikeli bir hale gelmesiyle sonuçlanacaktır. Eğer bir mucize olmazsa o koğuştan sağ çıkmaları mümkün görünmemektedir.

Kabus gibi geçen on günün ardından “mucize” gerçekleşir. A. artık bu oyunu bitirmeye karar vermiştir ve kızlar için düşündüğü son durak hapishane değil ölümdür. Öncesinde de karşılarına çıkacak, soruları cevaplayacak, tüm gerçekleri açıklayacaktır. Sonunda A. ile tanışma ve yüzleşme vakti gelmiştir!…

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?