Dizi Haberleri > Umuda Kelepçe Vurulmaz 14. Bölüm Fragmanı 2 şubat

Umuda Kelepçe Vurulmaz 14. Bölüm Fragmanı 2 şubat

Umuda Kelepçe Vurulmaz 14. Bölüm Fragmanı 2 şubat

Yeni dizi Umuda Kelepçe Vurulmaz‘ın 14. bölüm fragmanı geçtiğimiz gün yayınlandı. Begüm Birgören, Özge Özder ve Mert Yazıcıoğlu‘nun başrollerini paylaştığı yeni dizi Umuda Kelepçe Vurulmaz için geri sayım başladı. Fox tv ekranlarının reytinglerde ilk 5 içerisine giren başarılı dizisi Umuda Kelepçe Vurulmaz isimli dizisi her hafta perşembe […]

26 Ocak 2017 - 18:02

Yeni dizi Umuda Kelepçe Vurulmaz‘ın 14. bölüm fragmanı geçtiğimiz gün yayınlandı. Begüm Birgören, Özge Özder ve Mert Yazıcıoğlu‘nun başrollerini paylaştığı yeni dizi Umuda Kelepçe Vurulmaz için geri sayım başladı. Fox tv ekranlarının reytinglerde ilk 5 içerisine giren başarılı dizisi Umuda Kelepçe Vurulmaz isimli dizisi her hafta perşembe akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor.

Dizide farklı suçlardan hüküm giymiş yedi mahkum gencin birbirinden etkileyici hayat hikayesi konu oluyor. Umuda Kelepçe Vurulmaz ilk bölümünden itibaren izleyicileri yeni bölümlerini heyecanla beklemeye başladı.

Öldü sanılan Onur’un ortaya çıkmak gibi bir niyeti yoktur fakat Ceren ve Fırat’ın peşini de bırakmayacaktır. Perihan oğlunu sakinleştirmeye çalışır. Fırat’ın üzerine atılan suçu Ceren kendisi üstlenir. Aşkın gücü en sağlam planları kötülükleri bile ters teper. İnci ve Emi ansızın yakınlaşır. Emir duygularını artık açık açık belli eder fakat İnci kararsızdır.

Umuda Kelepçe Vurulmaz 14. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?