Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Umuda Kelepçe Vurulmaz 6. Bölüm Fragmanı Hemen izle 8 aralık

Yeni dizi Umuda Kelepçe Vurulmaz‘ın 6. bölüm fragmanı geçtiğimiz gün yayınlandı. Begüm Birgören, Özge Özder ve Mert Yazıcıoğlu‘nun başrollerini paylaştığı yeni dizi Umuda Kelepçe Vurulmaz için geri sayım başladı. Fox tv ekranlarının reytinglerde ilk 5 içerisine giren başarılı dizisi Umuda Kelepçe Vurulmaz isimli dizisi her hafta perşembe akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Dizide farklı suçlardan hüküm giymiş […]

Umuda Kelepçe Vurulmaz 6. Bölüm Fragmanı Hemen izle 8 aralık
01 Aralık 2016 - 22:28 'de eklendi.

Yeni dizi Umuda Kelepçe Vurulmaz‘ın 6. bölüm fragmanı geçtiğimiz gün yayınlandı. Begüm Birgören, Özge Özder ve Mert Yazıcıoğlu‘nun başrollerini paylaştığı yeni dizi Umuda Kelepçe Vurulmaz için geri sayım başladı. Fox tv ekranlarının reytinglerde ilk 5 içerisine giren başarılı dizisi Umuda Kelepçe Vurulmaz isimli dizisi her hafta perşembe akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor.

Dizide farklı suçlardan hüküm giymiş yedi mahkum gencin birbirinden etkileyici hayat hikayesi konu oluyor. Umuda Kelepçe Vurulmaz ilk bölümünden itibaren izleyicileri yeni bölümlerini heyecanla beklemeye başladı.

Fırat Onur’un tuzağına düşmez fakat yaşanan bu olayı Güler bir yerlerden öğrenir. Güler’in artık susmaya niyeti yoktur ve Perihan’la yüzleşir. Güler olanları polise anlatmaya niyetlidir. Perihan için bu saatten sonra yapılabilecek tek şey vardır Onur’un ortalıktan kaybolmasını sağlamak. Güler’in her şeyi öğrendiğini öğrenen Ceren onunla konuşmaya gittiğinde Fırat‘ın izinli ve evde olduğunu görür. Fırat ve Cemre arasındaki yakınlaşma Güler’i de rahatsız etmiştir. Güler Cemre’den oğlundan uzak durmasını ister.

Umuda Kelepçe Vurulmaz 6. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER