Dizi Haberleri > Umuda Kelepçe Vurulmaz Fırat Ölecek mi? Öldü mü? Mert Yazıcıoğlu Diziden Ayrılıyor mu?

Umuda Kelepçe Vurulmaz Fırat Ölecek mi? Öldü mü? Mert Yazıcıoğlu Diziden Ayrılıyor mu?

Umuda Kelepçe Vurulmaz Fırat Ölecek mi? Öldü mü? Mert Yazıcıoğlu Diziden Ayrılıyor mu?

Onur ve Fırat’ı taşıyan cezaevi aracı kaza yapmıştır. Fırat ağır yaralanırken, Onur hafif sıyrıkla kazadan kurtulmuştur. Ancak Onur, Fırat’ı kurtarması için Ceren’le pazarlık yapacaktır. Eğer Ceren anlaşmayı kabul edip Onur’la olmayı seçerse Onur, Fırat’ı kurtaracaktır. Araçtan sızan benzin giderek daha çok tehlike yaratırken, Ceren anlaşmayı […]

05 Ocak 2017 - 18:31

Onur ve Fırat’ı taşıyan cezaevi aracı kaza yapmıştır. Fırat ağır yaralanırken, Onur hafif sıyrıkla kazadan kurtulmuştur. Ancak Onur, Fırat’ı kurtarması için Ceren’le pazarlık yapacaktır. Eğer Ceren anlaşmayı kabul edip Onur’la olmayı seçerse Onur, Fırat’ı kurtaracaktır. Araçtan sızan benzin giderek daha çok tehlike yaratırken, Ceren anlaşmayı kabul edecek mi? Acaba Fırat kurtulacak mı? yoksa ölecek mi? İşte detaylar..

Fırat karakterine hayat veren Mert Yazıcıoğlu, ölmeyecek ve diziden ayrılmayacak. Endişelenmeniz gerek yok. Ceren, Onur’un anlaşmasını kabul edecek ve Fırat’ın yaşamasını sağlamış olacak.

Son olarak Karagül dizisinde rol almış genç oyuncu Mert Yazıcıoğlu yeni sezonda Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisinde Fırat karakterine hayat verecektir. Adı gibi Mert bir karaktere hayat verecek olan başarılı oyuncu dizide ettiği yeminleri tutacak. Kötülere karşı sessiz kalmayan ve sevdikleri için canını feda edecek karakterle dizide rol alacak.

Türk sinema ve dizi oyuncusu, 10 Mayıs 1993 İstanbul doğumludur. Aydın Üniversitesi İşletme bölümünü yarıda bıraktı. Daha sonra 3 Mota Eğitim atölyesinde oyunculuk eğitimleri aldı. Oyunculuk kariyerine konuk oyuncu olarak Dedemin Fişi sinema filmi ve Kayıp Şehir dizisiyle başlangıç yaptı. Daha sonra Karagül dizisinde 4 sezon rol alan başarılı oyuncu kendini ekranlara tanıttı.

umuda-kelepce-vurulmaz-firat-kim

YORUM YAP

(1 Yorum var)

  • Hatice tüfekçi

    Lütfen umuduna kelepçe vurma oyuncusu firati diziden almayın çok güzel bir dizi olmuş biz severek izliyoruz

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?