Dizi Haberleri > Umuda Kelepçe Vurulmaz İnci (Begüm Birgören) Kimdir?

Umuda Kelepçe Vurulmaz İnci (Begüm Birgören) Kimdir?

Umuda Kelepçe Vurulmaz İnci (Begüm Birgören) Kimdir?

Ekim ayında Fox Tv ile yayın hayatına girecek olan Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisinin başrol oyuncusu Begüm Birgören yeni sezonda İnci karakterine hayat verecektir. Başarılı oyuncu Begüm Birgören dizide İnci öğretmeni canlandıracaktır.  Hapishanede doğan İnci yetimhanelerde büyümüş ve öğretmen olmuştur. Begüm Birgören, 20 Eylül 1982 senesinde Eskişehir’de […]

02 Eylül 2016 - 10:29

Ekim ayında Fox Tv ile yayın hayatına girecek olan Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisinin başrol oyuncusu Begüm Birgören yeni sezonda İnci karakterine hayat verecektir. Başarılı oyuncu Begüm Birgören dizide İnci öğretmeni canlandıracaktır.  Hapishanede doğan İnci yetimhanelerde büyümüş ve öğretmen olmuştur.

Begüm Birgören, 20 Eylül 1982 senesinde Eskişehir’de dünyaya gelmiştir. Küçük yaşlarda gittiği Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimleri almıştır. Daha sonra eğitim hayatını Bahçeşehir Üniversitesi Görsel Sanatlar ve Görsel İletişim Tasarımı bölümünde tamamlamıştır. Oyunculuk kariyerinde Kırık Kanatlar dizisinde rol aldığı 2006 senesinde kendini tanıtmayı başardı. Başarılı oyuncu Ömre Bedel, Türkan ve Kaçak dizilerinde ününe ün katmıştır.

begum-birgoren

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?