Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Umuda Kelepçe Vurulmaz Onur Ölecek mi? Ölüyor mu? Burak Dakak Diziden Ayrılıyor mu?

Fırat olanların ardından intikam almak için Onur’un peşine düşer. Onur ilk defa Fırat’dan bu kadar çok korkmaktadır. Fırat elinde ki silahı Onur’a doğrulturken, acaba Onur’u vuracak mıdır? Fırat kardeşinin katili olan Onur’u öldürecek midir? Onur ilk kez bu kadar çok Fırat’dan korkmakta iken silahın ateşlenmesiyle ağır bir darbe alır. Ancak Onur ölmeyecek ve ikili arasında […]

Umuda Kelepçe Vurulmaz Onur Ölecek mi? Ölüyor mu? Burak Dakak Diziden Ayrılıyor mu?
12 Ocak 2017 - 19:10 'de eklendi.

Fırat olanların ardından intikam almak için Onur’un peşine düşer. Onur ilk defa Fırat’dan bu kadar çok korkmaktadır. Fırat elinde ki silahı Onur’a doğrulturken, acaba Onur’u vuracak mıdır? Fırat kardeşinin katili olan Onur’u öldürecek midir? Onur ilk kez bu kadar çok Fırat’dan korkmakta iken silahın ateşlenmesiyle ağır bir darbe alır. Ancak Onur ölmeyecek ve ikili arasında ki savaş devam edecektir.

Fox Tv’nin yeni sezon dizilerinden Umuda Kelepçe Vurulmaz kadrosunda yer alan Burak Dakak kimdir tanıyalım. En son Muhteşem Yüzyıl Kösem’de rol alan genç oyuncu yeni sezonda Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisiyle ekranların karşısına geçiyor. Burak Dakak, dizide Onur karakterini canlandıracak. 7 mahkum gençten biri olan Onur, zengin bir annenin oğludur.

Türk dizi oyuncusu 18 Haziran 1998 Ankara doğumludur. Küçük yaşlarda başladığı oyunculuk kariyerinde bir çok dizilerde rol almıştır. 2008 yılında başladığı kariyerinde ilk olarak Doğruluk Ekseni dizisinde yer aldı. Genç oyuncu daha sonra, 2011 Kolej Günlüğü, 2014 Benim adım Gültepe, 2014 Hıyanet Sarmalı ve 2015 Muhteşem Yüzyıl Kösem adlı dizilerde rol aldı.

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER