Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Umuda Kelepçe Vurulmaz Oyuncuları Konusu Karakterleri

Yeni sezonda Fox Tv ekranlarında başlayan Umuda Kelepçe Vurulmaz adlı yeni dizi Fox Tv’nin gözdeleri arasına girmeyi başardı. 2016-2017 yeni sezonunda bombaları bir bir patlatan Fox Tv iddialı dizisini sona saklamış. İlk bölümü ile ekranlara gelen yeni dizi izleyiciden tam not aldı. Begüm Birgören, Özge Özder ve Mert Yazıcıoğlu’nun başrollerini paylaştığı Umuda Kelepçe Vurulmaz yeni bölümleriyle […]

Umuda Kelepçe Vurulmaz Oyuncuları Konusu Karakterleri
05 Ocak 2017 - 12:29 'de eklendi.

Yeni sezonda Fox Tv ekranlarında başlayan Umuda Kelepçe Vurulmaz adlı yeni dizi Fox Tv’nin gözdeleri arasına girmeyi başardı. 2016-2017 yeni sezonunda bombaları bir bir patlatan Fox Tv iddialı dizisini sona saklamış. İlk bölümü ile ekranlara gelen yeni dizi izleyiciden tam not aldı.

Begüm Birgören, Özge Özder ve Mert Yazıcıoğlu’nun başrollerini paylaştığı Umuda Kelepçe Vurulmaz yeni bölümleriyle her Perşembe akşamı Fox Tv ekranlarında saat 20:00’dan itibaren sizlerle olmaya devam edecek. Çekimler sezon boyunca İstanbul’un gözde semtlerinde sürecek.

Umuda Kelepçe Vurulmaz Konusu

Farklı şehirler, farklı hayatlar ve başka başka suçlar işlemiş lise çağındaki 7 mahkum gencin hayatları bir anda tamamen değişecektir. Bir Milletvekili baba ile bir zengin annenin oğlu Onur için hazırlanan proje sayesinde kendilerine okuma şansı doğacak. Azad, Fırat, Kömür, Narin, Peri ve Nazlı bu hakkı kazanan gençlerdir. Artık hem öğrenci hemde mahkumdurlar.

Tabi bir de İnci Öğretmen.. Hapishanede doğup ufak yaşta annesinden ayrılmış ve kız yetiştirme yurdunda büyümüştür. Kendini hayatı boyunca hükümlü çocukların toplum içine kazanılmasına adamış fakat bürokrasinin esintileri yüzüne çarpmıştır. Bu yüzden hayata küsen genç idealist bir kadın olarak hayatını sürdürmüştür. Ama hayatla barışmasına neden olacak bu proje onu yeniden ayağa kaldıracaktır.

Mahkum gençler ile kolejli geçler arasında süren ardı arkası kesilmeyen sınıf çatışması paralelinde sadece ellerinde umutları vardır.

Umuda Kelepçe Vurulmaz Fragmanı

Umuda Kelepçe Vurulmaz Oyuncuları

Begüm Birgören (İnci) Kimdir?

İnci, hapishanede doğmuş ve yetimhanede büyüyüp öğretmen olmuştur.

Eskişehir doğumlu Birgören 20 Eylül 1982 senesinde dünyaya gelmiştir. Henüz küçük yaşlarda Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. Daha sonra eğitim hayatını Bahçeşehir Üniversitesi Görsel Sanatlar ve Görsel İletişim Tasarımı bölümünde tamamlamıştır. Oyunculuk kariyerinde Kırık Kanatlar dizisinde rol aldığı 2006 senesinde kendini tanıtmayı başardı. Başarılı oyuncu Ömre Bedel, Türkan ve Kaçak dizilerinde ününe ün katmıştır.

Umuda Kelepçe Vurulmaz İnci Kimdir

Özge Özder (Perihan) Kimdir?

Ankara doğumlu Özder 1 Nisan 1978 senesinde dünyaya gelmiştir. Ankara Özel Yükseliş Kolejinde ortaokul ve liseyi okuduktan sonra gittiği Ankara Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı’nda Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. BKM ile başladığı oyunculuk kariyerine Ferhunde Hanımlar adlı diziyle ilk adımını atmıştır. Başarılı oyuncu Emret Komatanım dizisinde hemşire karakterine hayat vermiş ve kariyerinde bir çok dizi ve filmde rol almıştır. Oyuncu Dudaktan Kalbe, Ömre Bedel veUmutsuz Ev Kadınları dizileriyle ününe ün katmıştır.

Umuda Kelepçe Vurulmaz Perihan Kimdir

Mert Yazıcıoğlu (Fırat) Kimdir?

İstanbul doğumlu Yazıcıoğlu 10 Mayıs 1993 senesinde dünyaya gelmiştir. Henüz daha yaşı genç olan Yazıcıoğlu, 3 Mota Eğitim atölyesinde oyunculuk eğitimi almıştır. Kariyerinde iki dizi ve birde filmde konuk oyunculuk yaptı. Ekranlar onu Karagül dizisiyle tanıdı. Genç oyuncunun kariyerindeki en iyi adımda Karagül dizisinde rol aldığı yıllar oldu.

Umuda Kelepçe Vurulmaz Fırat Kimdir

Melisa Şenolsun (Cemre) Kimdir?

İzmir doğumlu Şenolsun 24 Eylül 1996 senesinde dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü öğrencisidir. Oyunculuk kariyerine Tatlı Küçük Yalancılar dizisiyle başlangıç yapan güzel oyuncu şimdilerde Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisiyle yeni kariyer yapma peşindedir.

umuda-kelepce-vurulmaz-melisa-senolsun

Zeynep Bastık (Rüya) Kimdir?

İstanbul doğumlu Bastık 1991 senesinde dünyaya gelmiştir. Kariyerine Murat Dalkılıç’ın vokalistliğini yaparak başlayan Bastık, Fırça şarkısıyla müzik kariyerine başlamıştı. Bununla da yetinmeyen Bastık oyunculuk kariyerine Sil Baştan adlı diziyle adım atmıştır.

umuda-kelepce-vurulmaz-zeynep-bastik-kimdir

Burak Dakak (Onur) Kimdir?

Ankara doğumlu Dakak 8 Haziran 1998 senesinde dünyaya gelmiştir. Küçük yaşlarda aldığı büyük rollerle tanınan Dakak bir çok dizide rol almıştır. Oyunculuk kariyerine ilk Doğruluk Ekseni dizisiyle 2008 yılında başlangıç yaptı. Ayrıca Ezel, Benim Adım Gültepe ve Muhteşem Yüzyıl Kösem gibi önemli dizilerde rol aldı.

Umuda Kelepçe Vurulmaz Onur Kimdir

Mustafa Elikoğlu (Azad) Kimdir?

Genç oyuncu 1 Ocak 1992 senesinde doğmuştur. Eğitimine İstanbul Aydın Üniversitesi Tiyatro Bölümünde devam etmektedir. Henüz kariyerinin başında olan yakışıklı oyuncu ilk olarak Son Çıkış adlı televizyon dizisinde rol aldı. Cüneyt karakterine hayat veren başarılı oyuncu camcı rolünü üstlenmişti.

umuda-kelepce-vurulmaz-azad-kimdir

Emir Özden (Kömür) Kimdir?

21 Ekim 1995 senesinde İstanbul Üsküdar’da dünyaya gelmiştir. Kadir Has Üniversitesi öğrencisi olan genç oyuncu Not Defteri dizisiyle başladığı oyunculuk hayatına Poyraz Karayel dizisiyle devam ettirmişti. Deneyim kazanan başarılı oyuncu şimdilerde Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisinde Kömür karakteri ile ekranlara gelecek.

Umuda Kelepçe Vurulmaz Kömür Kimdir

Gizem Ergün (Narin) Kimdir?

Genç oyuncu 2007 senesinde Benden Baba Olmaz adlı televizyon dizisiyle oyunculuk kariyerine adım attı. Ardından aynı sene içerisinde Ulak adlı sinema filminde Ilgın Aksu karakteriyle rol aldı.

umuda-kelepce-vurulmaz-narin-kimdir

Nazlı Bulum (Peri) Kimdir?

2012 yılında Çıplak Gerçek televizyon dizisiyle oyunculuk hayatına başladı. Daha sonra 2013 senesinde Mavi Dalga, 2014 senesinde ise Gri Bölge adlı sinema filminde rol aldı.

umuda-kelepce-vurulmaz-peri-kimdir

Yiğit Dikmen (Burak) Kimdir?

İstanbul doğumlu Dikmen 1987 senesinde dünyaya gelmiştir. Kariyerine amatör kümede futbol oynayarak başlamış ve Crossfit ile uğraşmaktadır. Survivor yarışmasına 2014 yılında katılan Dikmen, Gönüllüler takımında yer almıştı. Daha sonra kariyerinde Şehrin Melekleri ve Hayat Mucizeye Gebe dizilerinde rol almıştır.

yigit-dikmen-kimdir

Servan Çankar (Mert) Kimdir?

İstanbul doğumlu Çankar 1989 senesinde dünyaya gelmiştir. Eğitimine Bilgi Üniversitesi Sahne Sanatları Oyunculuk bölümünde devam etmektedir. Kariyerinde dizilerde rol alan genç oyuncu Hayat Yokuşu, Umutsuz Ev Kadınları ve Aşk Zamanı gibi dizilerde yer almıştır.

umuda-kelepce-vurulmaz-mert-kimdir

Aziz Sarvan (Hikmet) Kimdir?

Türk sinema, tiyatro ve dizi oyuncusu 15 Mayıs 1959 İstanbul doğumludur. Usta oyuncu kariyerine tiyatro ile başlangıç yaptı. Daha sonra pek çok dizi ve sinema filmlerinde rol aldı. İlk dizi kariyeri ise 1997 Ruhsar’dır. Başarılı oyuncu Arka Sokaklar, Papatyam, Fatmagül’ün Suçu Ne? ve Alın Yazım dizilerinde ün kazandı.

umuda-kelepce-vurulmaz-hikmet-kimdir

Şebnem Dorukel (Nermin) Kimdir?

Türk dizi oyuncusu 12 Nisan 1973 Trabzon doğumludur. Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro bölümü mezunudur. 2006 yılında Fırtına adlı diziyle oyunculuğa başlangıç yaptı. Daha sonra 2007 Nazlı Yarim, 2008-2009 Parmaklıklar Ardında ve 2008 Elif dizilerinde rol aldı.

umuda-kelepce-vurulmaz-nermin-kimdir

Özlem Başkaya (Güler) Kimdir?

Türk dizi ve sinema oyuncusu 16 Ağustos 1975 İstanbul doğumludur. Eğitimini Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro bölümünde tamamladı. 2001 senesinde Baba Ocağı dizisiyle oyunculuğa adım attı. Daha sonra 2007-2009 yılları arasında Parmaklıklar Ardında ve 2012-2013 Benim İçin Üzülme dizileriyle ekranlara adını duyurdu.

umuda-kelepce-vurulmaz-guler-kimdir

İlayda Akdoğan (Elif) Kimdir?

21 Temmuz 1998 İstanbul doğumlu Türk dizi ve sinema oyuncusudur. Oyunculuk kariyerine En İyi Arkadaşım dizisiyle adım atan genç oyuncu daha sonra Afacanlar Kampı, Bez Bebek, Sevgili Dünürüm ve Oyunbozan dizilerinde rol aldı.

umuda-kelepce-vurulmaz-elif-kimdir

Gamze Erçel Kimdir?

17 Ocak 1992 Balıkesir doğumludur. Güzel oyuncu Hande Erçel’in kız kardeşidir. Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Moda ve Tekstil Tasarımı bölümünden mezundur. Hande Erçel ile 2012 yılında katıldıkları MissFace Of Cinema’da sinema güzeli seçilmiştir.

umuda-kelepce-vurulmaz-gamze-ercel-kimdir

Turgay Aydın (Nizam) Kimdir?

Türk dizi ve sinema oyuncusu 1 Ocak 1971 Almanya doğumludur. Alman Devlet Tiyatrosu’nda eğitim almıştır. 2006-2017 Hatırla Sevgili, 2011 Öyle Bir Geçer Zaman ki, 2014 O Hayat Benim adlı dizilerde rol aldı. Deneyimli oyuncu ayrıca bir çok kez sinema filmlerinde yer aldı.

umuda-kelepce-vurulmaz-gardiyan-kimdir

Semih (Sarp) Kimdir?

umuda-kelepce-vurulmaz-sarp-kimdir

Ufuk Bayraktar Kimdir?

İstanbul doğumlu Bayraktar 12 Eylül 1981 senesinde dünyaya gelmiştir. Gürsoy Koleji’nde liseyi bitirdikten sonra eğitim hayatına son vermiştir. Oyunculuk kariyerine 2000 senesinde başlangıç yaptı. İlk Tirvana dizisinde Polis Memuru rolünde oynadı. Türkiye onu Ezel dizisinde Ramiz Karaeski’nin gençliği olarak tanıdı. Oyuncu dizilerden çok filmlerde rol aldı. Kariyerinin en önemli rolünü Dağ filminde oynadı.

ufuk-bayraktar-kimdir

Serdar Orçin Kimdir?

Bayburt doğumlu Orçin 21 Ocak 1976 senesinde dünyaya gelmiştir. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde Tiyatro eğitimleri aldı. Oyunculuk kariyerine tiyatro oyunculuğu yaparak başlangıç yaptı. Başarılı oyuncu kariyerinde bir çok dizi ve filmde rol almıştır. Oyuncu en parlak dönemini Gülbeyaz, Gümüş ve Beş Kardeş dizilerinde rol alarak yaşadı. Serdar Orçin, en son Oyunbozan dizisinde rol almıştır.

umuda-kelepce-vurulmaz-serdar-orcin

Esra Şengünalp Kimdir?

Bursa doğumlu Şengülalp 1989 senesinde dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunu genç oyuncu kariyerinden sadece Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde rol almıştır. Başarılı oyuncu dizide Aynura karakterine hayat vermiştir.

esra-sengunalp-kimdir

Halil Balkanlar (Tuncay) Kimdir?

Türk tiyatro, dizi ve sinema oyuncusu 19 Mayıs 1965 Eskişehir doğumludur. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. 2002 senesinde En Son Babalar Duyar dizisiyle oyunculuğa başladı. Daha sonra 2004 Büyük Buluşma, 2015 Beşinci Boyut, 2017 Kutlar Vadisi Pusu ve 2016 Sevda Kuşun Kanadında dizilerinde roller aldı.

umuda-kelepce-vurulmaz-tuncay-kimdir

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER