Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Umuda Kelepçe Vurulmaz Peri Kimdir Nazlı Bulum Kim?

Fox’un yeni dizilerinden Umuda Kelepçe Vurulmaz genç oyuncusu Nazlı Bulum kimdir tanıyalım. Kariyerine yeni yeni yön veren genç oyuncu bu sezon Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisinde Peri karakterine hayat verecek. 7 mahkumdan biri olan Peri’de diğerleri gibi hem okuyacak hemde mahkum olmaya devam edecek. Türk dizi ve sinema oyuncusu kariyerine Çıplak Gerçek adlı tv dizisiyle başlangıç yaptı. […]

Umuda Kelepçe Vurulmaz Peri Kimdir Nazlı Bulum Kim?
03 Kasım 2016 - 16:14 'de eklendi.

Fox’un yeni dizilerinden Umuda Kelepçe Vurulmaz genç oyuncusu Nazlı Bulum kimdir tanıyalım. Kariyerine yeni yeni yön veren genç oyuncu bu sezon Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisinde Peri karakterine hayat verecek. 7 mahkumdan biri olan Peri’de diğerleri gibi hem okuyacak hemde mahkum olmaya devam edecek.

umuda-kelepce-vurulmaz-peri

Türk dizi ve sinema oyuncusu kariyerine Çıplak Gerçek adlı tv dizisiyle başlangıç yaptı. Genç oyuncu 2012 yılında Çıplak Gerçek’de Naile karakteriyle rol almıştır. Ardından 2013 yılında Mavi Dalga adlı sinema filminde Gül karakterini canlandırdı. En son olarak da 2014 yılında Gri Bölge Adlı sinema filminde rol aldı.

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER