Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Utanmazlar Dizisi Oyuncuları Konusu Karakterleri Nerede Çekiliyor?

Dünya çapında çok izlenen Shameless‘in Türkiye uyarlaması geliyor. Shameless, Medyapım’ın yapımcılığında Türkiye’de uyarlanacak. Uyarlama yeni dizinin ismi Utanmaz olurken, başrolleri ünlü oyuncu Hazal Kaya, Serkan Çayoğlu ve Seren Şirince paylaşacak. Meryem Gür’ün senaryosunu üstlendiği yeni dizi Shameless uyarlaması çok yakında Fox Tv’de seyircisiyle buluşacak. Shameles uyarlaması dizinin masa başı çalışmaları devam ederken, oyuncu kadrosu hakkında gelişmeler ilerleyen günlerde sizlerle […]

Utanmazlar Dizisi Oyuncuları Konusu Karakterleri Nerede Çekiliyor?
17 Nisan 2017 - 17:42 'de eklendi.

Dünya çapında çok izlenen Shameless‘in Türkiye uyarlaması geliyor. Shameless, Medyapım’ın yapımcılığında Türkiye’de uyarlanacak. Uyarlama yeni dizinin ismi Utanmaz olurken, başrolleri ünlü oyuncu Hazal Kaya, Serkan Çayoğlu ve Seren Şirince paylaşacak.

Meryem Gür’ün senaryosunu üstlendiği yeni dizi Shameless uyarlaması çok yakında Fox Tv’de seyircisiyle buluşacak. Shameles uyarlaması dizinin masa başı çalışmaları devam ederken, oyuncu kadrosu hakkında gelişmeler ilerleyen günlerde sizlerle paylaşılacak.

Utanmazlar Nerede Çekiliyor?

Shameless uyarlaması çekimleri başladığı an itibarıyla detaylar sizlerle paylaşılacak.

Utanmazlar Oyuncuları;

Hazal Kaya, kardeşlerin en büyük olanı Fiona Galleagher’i canlandıracak. Fiona, aşırı fedakar olmaktan ziyade belayı üzerine çeken bir yapıya sahip.

Musa Uzunlar;

Poyraz Karayel dizisinde Bahri Umman karakterine hayat veren Musa Uzunlar ”alkolik baba” karakterini canlandıracak.

Serkan Çayoğlu;

Türk oyuncu 31 Mayıs 1987 yılında Almanya’da doğdu. Ümit Çırak ve Dolunay Soysert’ten oyunculuk üzerine eğitim aldı. Üniversite eğitimini ise Almanya’da Ekonomi üzerine aldı. Kuzey Güney’in son sezonunda diziye dahil olan yakışıklı oyuncu ilk deneyiminin ardından rol aldığı Kiraz Mevsimi ile ekranlarda tanındı. Başarılı oyuncu daha sonra sırasıyla Zeytin Tepesi ve Hayatımın Aşkı dizilerinde yer aldı.

Seren Şirince;

1 Ocak 1991 İzmir doğumlu Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusudur. İzmir Han Tiyatrosu’nda Rüçhan Gürel’den oyunculuk dersleri aldı. Güzel oyuncu 2012 yılında Araf Zamanı dizisiyle ilk kez sahne alırken, ardından rol aldığı Aşk Emek İster’le ekranlarda tanındı. Daha sonra İlişki Durumu Karışık ve Evli olarak devam eden başarılı yapımda ün kazandı.

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER