Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Vatanım Sensin 12. Bölüm Fragmanı 19 Ocak 2017

İzmir’in işgal döneminin anlatıldığı Vatanım Sensin dizisinin 12. yeni bölüm fragmanı buradan izleyiciye sunuldu. Bu akşam yayınlanan bölümden hemen sonra tanıtım fragmanı sitemize eklendi. Vatanım Sensin 10. bölümüyle 19 ocak 2017 Perşembe günü saat 20:00’dan itibaren sizlerle olmaya devam edecek. Cevdet Yüzbaşı ve ailesi Hilal’in idam edilmemesi için çabalarken, Halide Edip şehre ayak basarak Azize’ye umut kaynağı olur. Acaba Halide Edip’in öncülük etmesiyle Hilal […]

Vatanım Sensin 12. Bölüm Fragmanı 19 Ocak 2017
12 Ocak 2017 - 20:16 'de eklendi.

İzmir’in işgal döneminin anlatıldığı Vatanım Sensin dizisinin 12. yeni bölüm fragmanı buradan izleyiciye sunuldu. Bu akşam yayınlanan bölümden hemen sonra tanıtım fragmanı sitemize eklendi. Vatanım Sensin 10. bölümüyle 19 ocak 2017 Perşembe günü saat 20:00’dan itibaren sizlerle olmaya devam edecek.

Cevdet Yüzbaşı ve ailesi Hilal’in idam edilmemesi için çabalarken, Halide Edip şehre ayak basarak Azize’ye umut kaynağı olur. Acaba Halide Edip’in öncülük etmesiyle Hilal kurtulacak mıdır? Ancak hızla geçen zaman Cevdet ve Azize’nin çaresizliğini giderek artırır.

Tevfik ise silahlar hakkında ki planına hız kazandırmıştır. Ama unuttuğu bir şeyler vardır. Cevdet’in amansızca yakınlaşmasına ve Eftelya’yı kızdırmış olmasına haberdar değildir.

 

Vatanım Sensin 12. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER