Dizi Haberleri > Vatanım Sensin 14. Bölüm Fragmanı 2 Şubat 2017 | Gelecek Bölüm

Vatanım Sensin 14. Bölüm Fragmanı 2 Şubat 2017 | Gelecek Bölüm

Vatanım Sensin 14. Bölüm Fragmanı 2 Şubat 2017 | Gelecek Bölüm

İzmir’in işgal döneminin anlatıldığı Vatanım Sensin dizisinin 14. yeni bölüm fragmanı buradan izleyiciye sunuldu. Bu akşam yayınlanan bölümden hemen sonra tanıtım fragmanı sitemize eklendi. Vatanım Sensin 14. bölümüyle 2 Şubat 2017 Perşembe günü saat 20:00’dan itibaren sizlerle olmaya devam edecek. Uzun süredir silahların peşinde olan Tevfik artık silahların kimde olduğunu öğrenir. Bu kişi senelerdir […]

26 Ocak 2017 - 18:18

İzmir’in işgal döneminin anlatıldığı Vatanım Sensin dizisinin 14. yeni bölüm fragmanı buradan izleyiciye sunuldu. Bu akşam yayınlanan bölümden hemen sonra tanıtım fragmanı sitemize eklendi. Vatanım Sensin 14. bölümüyle 2 Şubat 2017 Perşembe günü saat 20:00’dan itibaren sizlerle olmaya devam edecek.

Uzun süredir silahların peşinde olan Tevfik artık silahların kimde olduğunu öğrenir. Bu kişi senelerdir kardeşi dediği kişi Tevfik’dir. Cevdet’in artık Yunan ordusunun planladığı yeni saldırı öncesinde silahların yerini mutlak bulması gerekir. Teyfik’le Cevdet’in karşı karşıya gelmesi boyutları iki tarafta da farklı yönlere çeker.

Azize’nin amacı Mustafa ile Yıldız’ın evlenmesi yönündedir. Ancak Mustafa Sami arananlar arasındadır. Bu yüzden Azize ve ailesinin de başı derde girer. Yıldız ise bu süreçte Leon’dan yardım ister. Mustafa Sami ile evlenmek istemeyen Yıldız’ın tek umudu Leon’dur.

Vatanım Sensin 14. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?