Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Vatanım Sensin 20. Bölüm Fragmanı Leon Ölecek mi?

İzmir’in işgal döneminin anlatıldığı Vatanım Sensin dizisinin 20. yeni bölüm fragmanı buradan izleyiciye sunuldu. Bu akşam yayınlanan bölümden hemen sonra tanıtım fragmanı sitemize eklendi. Vatanım Sensin 20. bölümüyle 23 Mart 2017 Perşembe günü saat 20:00’dan itibaren sizlerle olmaya devam edecek. Cevdet ve Yakup, Charles’in ne yapmak istediğini öğrenmek isterken tehlikenin sinyalini almıştır. Charles ise Mustafa Kemal’le haberleşmenin önüne geçmek için Tevfik’i görevlendirirken, Eşref […]

Vatanım Sensin 20. Bölüm Fragmanı Leon Ölecek mi?
16 Mart 2017 - 15:48 'de eklendi.

İzmir’in işgal döneminin anlatıldığı Vatanım Sensin dizisinin 20. yeni bölüm fragmanı buradan izleyiciye sunuldu. Bu akşam yayınlanan bölümden hemen sonra tanıtım fragmanı sitemize eklendi. Vatanım Sensin 20. bölümüyle 23 Mart 2017 Perşembe günü saat 20:00’dan itibaren sizlerle olmaya devam edecek.

Cevdet ve Yakup, Charles’in ne yapmak istediğini öğrenmek isterken tehlikenin sinyalini almıştır. Charles ise Mustafa Kemal’le haberleşmenin önüne geçmek için Tevfik’i görevlendirirken, Eşref Paşa’ya da teklifte bulunur. Eşref Paşa’nın bir tercih yapması gerekirken, bu tekliften haberi olmayan Yakup ve Cevdet yeniden Anadolu ile irtibata geçmek için harekete geçer. Yaşanan patlama sonrası Hilal’le Leon yine düşman saflarında yer alır. Aşkına karşılık vatan ve kardeş sevgisi üzerinde köşeye sıkışan Hilal aldığı kararla Leon’u vuracaktır.

Vatanım Sensin 20. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER