Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Vatanım Sensin 7. Yeni Bölüm Fragmanı Hemen izle 8 Aralık

İzmir’in işgal döneminin anlatıldığı yeni dizi Vatanım Sensin 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Bu akşam yayınlanan bölümden hemen sonra tanıtım fragmanı sitemize eklendi. Vatanım Sensin 7. bölümüyle 8 Aralık 2016 Perşembe günü saat 20:00’dan itibaren sizlerle olmaya devam edecek. Tevfik ve Ölmez Hasan‘ın yaptığı iş birliği Cevdet için sıkıntılı günlerin başlangıcı olur. Ölmez Hasan Cevdet’i tuzağa düşürerek öldürmek ister fakat […]

Vatanım Sensin 7. Yeni Bölüm Fragmanı Hemen izle 8 Aralık
01 Aralık 2016 - 22:22 'de eklendi.

İzmir’in işgal döneminin anlatıldığı yeni dizi Vatanım Sensin 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Bu akşam yayınlanan bölümden hemen sonra tanıtım fragmanı sitemize eklendi. Vatanım Sensin 7. bölümüyle 8 Aralık 2016 Perşembe günü saat 20:00’dan itibaren sizlerle olmaya devam edecek.

Tevfik ve Ölmez Hasan‘ın yaptığı iş birliği Cevdet için sıkıntılı günlerin başlangıcı olur. Ölmez Hasan Cevdet’i tuzağa düşürerek öldürmek ister fakat Cevdet kıvrak zekasını kullanıp ona reddedemeyeceği bir teklifte bulunur. Ölmez Hasan bu teklife karşılık Cevdet’i öldürmek yerine konuşturmayı seçer.

Cevdet ve birliğindeki herkesin pusuya düşürülüp öldüğü duyulur. Vazifeye giden Cevdet‘ten haber alınamayınca tüm aile şaşkına döner. Cevdet Ölmez Hasan’ın elinden nasıl kurtulacak? Cevdet kendisine bu tuzağı kuranın kim olduğunu öğrenebilecek mi?

Vatanım Sensin 7. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER