Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Vatanım Sensin Azize Gidecek midir? 17. Bölüm Fragmanı

İzmir’in işgal döneminin anlatıldığı Vatanım Sensin dizisinin 17. yeni bölüm fragmanı buradan izleyiciye sunuldu. Bu akşam yayınlanan bölümden hemen sonra tanıtım fragmanı sitemize eklendi. Vatanım Sensin 16. bölümüyle 23 Şubat 2017 Perşembe günü saat 20:00’dan itibaren sizlerle olmaya devam edecek. Cevdet, tekrardan sürgün edilmemek isterken tutuklanması onu eski günlerine geri götürecektir. Azize, Cevdet’in bu durumuna üzülmüş olsa da Tevfik’e vermiş olduğu sözü tutacağını […]

Vatanım Sensin Azize Gidecek midir? 17. Bölüm Fragmanı
16 Şubat 2017 - 15:52 'de eklendi.

İzmir’in işgal döneminin anlatıldığı Vatanım Sensin dizisinin 17. yeni bölüm fragmanı buradan izleyiciye sunuldu. Bu akşam yayınlanan bölümden hemen sonra tanıtım fragmanı sitemize eklendi. Vatanım Sensin 16. bölümüyle 23 Şubat 2017 Perşembe günü saat 20:00’dan itibaren sizlerle olmaya devam edecek.

Cevdet, tekrardan sürgün edilmemek isterken tutuklanması onu eski günlerine geri götürecektir. Azize, Cevdet’in bu durumuna üzülmüş olsa da Tevfik’e vermiş olduğu sözü tutacağını açıklar. Azize hiç bir şeyin farkında olmadan Tevfik’le göç etmeye kararlıdır. Acaba Azize, Tevfik’le birlikte Anadolu’ya göç edecek midir?

Öte yandan Tevfik ise Cevdet’in bu durumunu bayram niteliğinde karşılar. Son defa hücrede tutulan Cevdet’i görüşe gittiğinde alaycı haliyle büyük zevk almıştır. Cevdet ise kaçmanın bir çözüm yolu olmadığını fark eder. Ayrıca görev yerine geri dönmek üzeredir. Ama bu durum nedense imkansız görünmektedir.

Vatanım Sensin 17. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER